Adresy (4)

Powstańców Wielkopolskich 33, Bydgoszcz
Spółka Lekarzy Intercor w Bydgoszczy (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Chwaliszewo 19A, Stare Miasto, Poznań
ENDOMEDICAL Klinika Chirurgii (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Moje doświadczenie

O mnie

Głównie wykonuję operacje odchudzające: laparoskopowe częściowe wycinanie żołądka (resekcja rękawowa = wycięcie mankietowe = sleeve resection = części...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Konsultacja chirurgiczna

200 zł


Aleje Jerozolimskie 87, Warszawa

200 zł

Przychodnia Lekarzy Specjalistów Best-Med

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany

Po 2 latach zwiedzania szpitali , lekarzy wreszcie znalazłem profesjonalnego chirurga, który stanął na wysokości zadania. Efekt był znakomity. Wiedza, fachowość, profesjonalizm + życzliwość ludzka charakteryzuje profesora. Należy się jedno, wielkie DZIĘKUJĘ.


I
Użytkownik zweryfikowany

W październiku zdecydowałem się na zabieg wszczepienia siatki lekkiej z klejem francuskiej firmy metodą laparoskopową w znieczuleniu ogólnym. Gdybym miał podjąć drugi raz taką decyzję, nie szukałbym innego lekarza. Miłe i życzliwe podejście Profesora Dąbrowieckiego zmniejszyło moje obawy związane z takim zabiegiem. Jestem przekonany, że Profesor Dąbrowiecki jest profesjonalistą w tej dziedzinie i bez obaw polecam leczenie takich dolegliwości u Profesora.


M
Użytkownik zweryfikowany

Dostałam od profesora drugie życie. Zawsze profesjonalny, surowy w ocenie pacjenta, ale jak już się weźmie za robotę to mucha nie siada. I leczy do skutku, interesuje się pacjentem po operacji. Leżałam tam trzy razy, ostatnio półtora miesiąca, ale nie mam nic do zarzucenia. Ratował zdrowie i życie, nie wołał łapówki, operował w miejskim szpitalu na fundusz. Podziękowania dla profesora i zespołu.


J
Użytkownik zweryfikowany

Minęło 2 lata od wykonania u mnie operacji przepukliny, patrz mój wpis z 12 maja 2010, i gdyby nie wpisy na portalu ZnanyLekarz.pl zupełnie zapomniałbym, że kiedykolwiek miałem jakąś operację. Nigdy nie odczuwam żadnych dolegliwości, funkcjonuję bez żadnych ograniczeń, dźwigam ile chcę, gram "w nogę" itd. itd. Co do oceny osoby podpisującej się "~ janusz" z dnia 01 kwietnia 2012 - to nie pacjent dokonuje wyboru rodzaju operacji jaką ma wykonać lekarz, aby osiągnąć efekt oczekiwany przez pacjenta. Pacjent najczęściej się na tym w ogóle nie zna. Rodzaj możliwego do zastosowania znieczulenia jest uwarunkowany wieloma czynnikami, spośród których widzimisię pacjenta jest najmniej istotnym. Mój przypadek dowodzi, że jednak warto zdać się na wybór fachmana!
W całej rozciągłości podtrzymuję moją opinię z 12 maja 2010.
Janusz Wcisło - tym razem lat 58.


J
Użytkownik zweryfikowany

podejrzewając u siebie przepuklinę pachwinową umówiłem się na rozmowę konsultacyjną z prof. Dąbrowieckim. Profesor zrobił na mnie wrażenie chirurga konkretnego i niestety według własnej ścieżki postępującego, nie dając za dużo pola manewru pacjentowi. Jest to na zasadzie że pacjent może sobie wybrać rodzaj operacji czy znieczulenia pod warunkiem że będzie to z wszczepienie siatki i znieczulenie w kręgosłup. wobec tego zrezygnowałem z usług p. profesora.

prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

W światowym standardzie zaleca się stosowanie siatek chirurgicznych w leczeniu wszystkich osób dorosłych z przepuklinami. Siatka zmniejsza niebezpieczeństwo nawrotu przepukliny czy powstania tuż obok -w tej samej pachwinie - nowej przepukliny. Na życzenie pacjenta oczywiście można odstąpić od wszczepiania siatki (np. zastosować hinduską metodę Desardy, bez siatki, która daje bardzo dobre wyniki). Znieczulenie miejscowe w osób młodych nie polecam - gdyż nie będzie pacjent miał przyjemnych odczuć w czasie zabiegu. Pełen komfort dla pacjenta jest przy znieczuleniu do kręgosłupa lub ogólnym. Miejscowe znieczulenie dobrze się sprawdza w osób w wieku średnim lub starszych, szczególnie szczupłych. Z każdym pacjentem omawiam wszelkie opcje leczenia - w tym metodę operacyjną i znieczulenie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jeden z najlepszych i najbardziej rzeczowych ludzi specjalizujących się w chirurgii przepuklin. W Zagłębiu ( rejon Sosnowca, Dąbrowa Górniczej) każdy chirurg chce "ciąć" metodą tradycyjną, wmawiając, że jest ona najlepsza. Postanowiłem jednak wybrać się na konsultację do Warszawy, na których w ciągu kilku minut Pan Profesor rozwiał moje wątpliwości co do najlepszej metody zabiegu. Zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej miałem 15 stycznia 2011 ( metoda lichtensteina) w Warszawie w klinice Iatros. Obsługa w klinice wzorowa. Operacja przebiegła bez żadnych problemów. Już następnego dnia mogłem o własnych siłach opuścić klinikę ( po znieczuleniu podpajęczynkowym) a po kilku dniach byłem już w pracy ( zajmuję się księgowością), chociaż pewne dolegliwości bólowe utrzymywały się do 14 dni. Jestem bardzo zadowolony i uważam, że warto zapłacić raz za porządnie wykonany zabieg, aby już nigdy nie musieć się tą dolegliwością przejmować, niż dać się "pokroić" pierwszemu lepszemu "specjaliście", który operuje metodą tradycyjną, ignorując nowoczesne, bardziej skuteczne metody.


M
Użytkownik zweryfikowany

Panie Wcisło,czytałem Pana opinie przed moja operacja/pachwinowa-siatka -klej-/ ,którą miałem 3 tyg temu w Bydgoszczy,Czytałem z nadzieja że ja tez bede szybko smigac w kilka dni po.....I co? Jest duzo lepiej niz u Pana he he he.Pozdrawiam serdecznie i dzieki za opinię.A moja jest nastepujaca;Personel w szpitalu bajka,uśmiechniety i zyczliwy,jak w domu.Pełna profesja.A samego Pana Profesora ,któremu bardzo dziekuje za pomoc zaliczam do najlepszych fachowców jakich przyszło mi spotkać.Operacja musiała byc przeprowadzona na naj poziomie skoro dwa tyg po wróciłem do mojej aktywności sportowej,choc rozpedzam sie powoli a jutro czyli 3 tyg po zaczynam truchtać:):):) Dzieki raz jeszcze za pomoc i pozdrawiam wszystkich przepuklinowców!!!
Michał Gołdanowski


L
Użytkownik zweryfikowany

Profesor Dabrowiecki, to najlepszy fachowiec w Polsce w swojej dziedzinie.
Jesli ktos ma problem z przepuklina, to lepszego nie znajdzie. Rzeczowy, konkretny i przyjazny.
Na oddziale w Bydgoszczy panuje domowa atmosfera - pozdrawiam Pana Profesora i wszystkie Panie Pielegniarki oraz caly personel. Dziekuje za opieke. Lukasz -:o)))


G
Użytkownik zweryfikowany

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami w stosunku do pana profesora Dąbrowieckiego. Byłam operowana przez Profesora na kasę chorych. Na operację czekałam rok, ale tego wymagało przygotowanie mnie jako pacjentki - schudnięcie 20 kg. Mi udało się 18 kg przez rok czasu . Zaznaczam ,że nie jestem mieszkanką Bydgoszczy i nie miałam żadnych znajomości w Bydgoszczy. Do Bydgoszczy skierował mnie mój chirurg pod opieką , którego byłam w moim mieście rodzinnym. Była to duża przepuklina brzuszna pooperacyjna. Obecnie jestem 10 dni po operacji i dobrze się czuję.Panie Profesorze dziękuję za operację i na pana ręce składam również podziękowanie dla pozostałych lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu pomocniczego.Dzięki miłej atmosferze na Oddziale ja szybciej wracam do zdrowia.Przy okazji życzę całemu personelowi Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Wdzięczna Pacjentka.


G

Witam....
Wczoraj byłam w Bydgoszczy aby umówić się na zabieg w szpitalu.
To prawda przyjmuje zgłoszenia do szpitala sam Pan ordynator,ale czy to coś złego???
Właściwie weszłam z,,ulicy,,ponieważ moim lekarzem prowadzącym jest zupełnie kto inny.Po krótkiej lecz bardzo rzeczowej konsultacji podano mi termin operacji.Termin który tak naprawdę mogłam sama wybrać....więc???
Dlaczego tyle negatywów na Profesora???
Nie rozumię.....jak dla mnie jest bardzo konkretny i rzeczowy.
Iwona


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

138 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Po zabiegu usunięcia zniona barwnikowego mam założone szwy i na to naklejony plaster .Czy plaster powinnam odkleić wcześniej czy dopiero przy zdjęciu szwów za 10 dni ?

  Po 2 -3 dniach plaster nie jest potrzebny i należy go usunąć, Szwy w zalezności od lokalizacji trzeba usunać po 3-7 dniach.

  prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

 • W 2014 roku mialem robiona operacje przepukliny pachwinowej (prawa strona)w 2016 mialem robiona operacje wodniaka jadra (prawa strona)podczas operacji wodniaka dowiedzialem sie ze mam podszyte czy podwiazane jadro.Moje prawe jadro znajduje sie w pachwinie.Jest to dyskomfort i ból.Czy jest mozliwosc zeby to jadro wrocilo na swoje miejsce oczywiscie operacyjnie? do jakiego lekarza mam sie udac: do chirurga czy do urologa?

  w tym zakresie może panu pomóc zarówno chirurg jak i urolog. wydaje się jednak, że pomoc chirurga byłaby lepsza jest to kwestia i usunięcia bólu i przemieszczenia jądra także operacja jest nieco bardziej skomplikowana.

  prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Głównie wykonuję operacje odchudzające: laparoskopowe częściowe wycinanie żołądka (resekcja rękawowa = wycięcie mankietowe = sleeve resection = części...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna