lek.

Sebastian Mosiej

verifiedCreated with Sketch.

Onkolog, Chirurg

78 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
48 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Asystent w Klinice Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie . Działalność zawodowa to przede wszystkim diagnostyka i leczenie raka piersi , czerniaka , nowotworów… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne S5Usługa: konsultacje onkologiczne / chirurgiczne

  Wizyta przebiegła szybo, sprawnie. Lekarz miły, konkretny w tym co robi. Biopsja przebiegła szybko i bezboleśnie.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"Usługa: USG piersi

  Lekarz bardzo kulturalny, miły, punktualny, posiada szeroką wiedzę medyczną. Rozwiał moje wątpliwości zdrowotne, z którymi przyszłam wykonując bardzo dokładnie USG piersi oraz odpowiadając na wszystkie moje pytania. Polecam ;)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne S5Usługa: biopsja tarczycy

  To była druga wizyta u tego lekarza ale i tak bardzo się denerwowałam.Zupełnie niepotrzebnie.Pan Doktor spokojnie wyjaśnił mi konieczność tego badania .Rzeczowo odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Takt i kultura .Dziękuję!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"Usługa: USG piersi plus konsultacja

  Dokładne badanie, jasna informacja na temat następnych kroków w diagnozowaniu. Jestem zadowolona z wizyty. Polecam

  Pełen profesjonalizm, konkretne informacje zawsze czułam się bezpiecznie, jestem po operacji w Katowicach, szybka procedura od diagnozy po zabieg i dalsze skierowanie na leczenie. Gorąco polecam i życzę zdrowia.

 • S
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"Usługa: USG piersi

  Życzyłabym sobie samych takich lekarzy. To nie była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora. Znamy się już od 2016 roku. Lekarz bardzo konkretny i dokładny. Nie zlekceważył mojego stanu zdrowia i zajął się mną w profesjonalny sposób. Dał mi poczucie bezpieczeństwa, poczucie, że znajduję się w dobrych rękach. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył. Wskazał możliwe ścieżki leczenia. Jestem mu wdzięczna za wszystko co zrobił dla mojej osoby.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zabieg usunięcia tarczycy

  Pana Doktora poznałam podczas konsultacji,następnie gdy przebywałam na oddziale w CO w Krakowie.Bardzo rzeczowy,wszystko dokładnie tłumaczy.Osoba,do której można się zwrócić z problemem czy zapytaniem w chorobie,umiejący wysłuchać pacjenta o rozwiać wszystkie obawy i wątpliwości.Serdecznie polecam Pana Doktora.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne S5Usługa: konsultacje onkologiczne / chirurgiczne

  Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz, bardzo dokładnie wszystko omawia z pacjentem, odpowiada na wszelkie pytania, polecam serdecznie

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie "DOBCZYCKA 17"Usługa: konsultacja chirurgiczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Bardzo dokładnie zostałem poinformowany o przyczynie mojej dolegliwości. Konkretnie, rzeczowo, uprzejmie. Polecam.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny, profesjonalny, cierpliwy. Bardzo rzeczowo, sprawnie -jedna z najlepszych wizyt lekarskich z USG w jakich uczestniczyłam.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne S5Usługa: konsultacje onkologiczne / chirurgiczne zmiana skórna

  Była to moja pierwsza wizyta u Pana Doktora .Pan Doktor szczegółowo wyjaśnił mi na czym polega moje schorzenie oraz poinformował o możliwościach dalszego leczenia. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Asystent w Klinice Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii Oddział w Krakowie .
  Działalność zawodowa to przede wszystkim diagnostyka i leczenie raka piersi , czerniaka , nowotworów złośliwych przewodu pokarmowego oraz raka tarczycy .

  W przypadku raka piersi wykonuję pełen zakres zabiegów operacyjnych od leczenia oszczędzającego pierś ( również z użyciem technik onkoplastycznych ) do amputacji w tym podskórnych z jedno czasową rekonstrukcją a także rekonstrukcji piersi po przeprowadzonym leczeniu używając implantów oraz płatów skórno-mięśniowych min. z mięśnia najszerszego grzbietu.

  Dodatkowo jestem zaangażowany w diagnostykę nowotworów złośliwych przewodu pokarmowego wykonując gastroskopie oraz kolonoskopię w Pracowni Endoskopowej .

  Operacje takie jak laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego , przepukliny itp. przeprowadzam w Oddziale Chirurgii Krótkoterminowej w Centrum Medycznym w Będzinie

  By podnosić swoje kwalifikacje biorę regularnie udział w konferencjach , szkoleniach i kursach w Polsce oraz w za granicą.

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna
 • Chirurgia ogólna

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl