Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna • 200 zł

Konsultacja online (opis) • 150 zł

Konsultacja internistyczna • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Proskin
3 Maja nr 24, Konin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacja dietetyczna • Od 200 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


200 zł

Konsultacja online


3 Maja nr 24, Konin

Od 200 zł

Proskin150 zł

Konsultacja online

Konsultacja online dotyczy zarówno usługi internistycznej jak i konsultacji dietetycznej.

Pozostałe usługi


150 zł

Konsultacja online

Moje doświadczenie

O mnie

W moim gabinecie oferuję Państwu: usługę diet coaching, nowoczesną diagnostykę alergii pokarmowych, w tym alergii typu III, konsultacje dietetyczne o...

Zobacz pełen opis


Znajomość języków

  • Angielski

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Bardzo dobre i szczegółowe wyjaśnienie .W pełni zaangażowanie i indywidualne podejście .Na wszystkie interesujące mnie zapytania otrzymałem odpowiedz .

H
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna

bardzo skuteczna dieta , profesjonalne podejście do pacjenta , miła atmosfera , doskonała komunikacja z pacjentem , polecam

J
Profil zweryfikowany

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora, insulinooporność oraz PCOS strasznie utrudniały mi życie i utrzymanie dobrej formy. Dzięki niemu mam super formę, super figurę znacznie się sobie podobam oraz nauczyłam się zdrowego żywienia co poskutkowało również na rodzinę w domu. Pozdrawiam- do ślubu idę nowa JA


A
Profil zweryfikowany

Ten Pan ułożył doskonały scenariusz na moje nowe życie! :)
Wiedział od razu co należy zrobić z moją (dużą) nadwagą, odczarował mi słowo "dieta", spojrzał na mnie jako na cały organizm, a nie tylko tuszę... z czym mieli problem inni lekarze. Jestem jeszcze w trakcie terapii, ale już w tym momencie, widząc efekty oraz czując niesamowity spokój przez rzetelną i nieustanną opiekę nad całym "procesem" gubienia kg, śmiało mogę wystawić pozytywną opinię! :) Pan Sebastian ma ogromną wiedzę, doświadczenie, widać, że robi to co lubi, jest lekarzem z powołania, a co najważniejsze NORMALNYM CHŁOPEM! :) Serdecznie polecam! To nie jest zwykły dietetyk... On dokonuje cudów :) Ja będę mu wdzięczna do końca życia.

P.S. Ja też się wahałam i zastanawiałam czy powinnam... Teraz wiem, że myśleniem nad tym było tylko stratą czasu... Nie myśl tylko umawiaj się na wizytę! :)


M
Profil zweryfikowany

Pan Doktor Sebastian Małek jest osobą miłą ,otwartą i przede wszystkim z ogromną wiedzą ,rzetelnością i pełnym profesjonalizmem. Od samego początku usłyszałam od Pana Doktora ,że to tak naprawdę nie odchudzanie a zmiana złych nawyków żywieniowych ,że to jest nauka zdrowego i racjonalnego odżywiania. Jestem bardzo zadowolona z efektów -12 kg mniej w ciągu niecałych trzech m-cy .Dieta jest tak dobrana, że się je to, co się lubi i chudnie, a to przecież o to w tym chodzi:-) Najprzyjemniejsze jest to ,że po osiągnięciu efektu, nawyki żywieniowe pozostają i waga nie rośnie :-)Jeszcze raz gorąco dziękuje , mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić ,że odmienił Pan moje życie . Dziękuję za pomoc i wsparcie i zachęcam wszystkich z problemami zdrowotnymi i nadwagą do skorzystania z usług Pana Doktora. Małgorzata


M
Profil zweryfikowany

Marcin
Zwróciłem sie do Pana Doktora Sebastiana o pomoc z nadwagą, która mi dokuczała od kilku lat. Do tego doszedł problem z cukrzycą. Od samego początku zostałem objęty fachową opieką. Przez cały czas kuracji miałem doskonały kontakt z Panem Doktorem, wyniki były na bieżąco kontrolowane a dieta ułożona indywidualnie do mojej potrzeby. Mógłbym tak pisać w samych superlatywach jeszcze długo ale wydaje mi się że wynik mówi sam za siebie 30 kg !!! i inne życie !!! Dziękuję i polecam usługi Pana Doktora Sebastiana Małka.


Profil zweryfikowany

Polecam!

Ogromna wiedza, pełny profesjonalizm oraz indywidualne podejście i wsparcie pacjenta sprawiają, że słowo dieta nabiera zupełnie innego znaczenia. To już nie tylko chwilowa chęć pozbycia się zbędnych kilogramów ale zmiana stylu życia i stopniowa nauka zdrowych nawyków. Rzetelny kontakt z Panem Doktorem jest dodatkowym atutem, szczególnie podczas pierwszych dni kuracji i równocześnie pozytywnym wzmocnieniem motywacji. Wizyty przebiegają w przyjaznej, sympatycznej atmosferze, w spokoju i bez pośpiechu. Program rewelacyjny- polecam każdemu, kto myśli o zmianie stylu życia a przy okazji pragnie pozbyć się dokuczliwej na wielu płaszczyznach nadwagi oraz innych dolegliwości!

Naprawdę warto-działa!
Pozdrawiam, pj


H
Profil zweryfikowany

Zawsze z dystansem podchodziłam do wszelkich diet,stosowałam okresowo możliwe dostępne metody odchudzania. Były wprawdzie efekty ,ale krótkotrwale,po czasie wracałam do "swojej wagi". Już pierwsza wizyta w gabinecie Pana dr Małka napełniła mnie optymizmem i postanowiłam rozpocząć nowy etap w moim życiu, zmienić całkowicie sposób odzywiania. Pan doktor jest nadzwyczaj profesjonalna osoba,z ogromna wiedza,przemiłym człowiekiem. Okazuje się ,ze niemożliwe stało się możliwe. Dzisiaj jestem zupełnie inna osoba. Dziękuję Panu Panie Doktorze za to,ze odmienił Pan moje życie, które dotychczas było pasmem udręki. Dziś każdy możne pozazdrościć mi wyglądu,a moje zdrowie i samopoczucie jest nieporównywalnie lepsze jak było dotąd. POLECAM SZCZERZE pana doktora wszystkim chcącym zmienić swoje dotychczasowe złe nawyki żywieniowe i mające problemy z nadwaga. Dziękuję panie doktorze wdzięczna pacjentka
Halina z Poznania


K
Profil zweryfikowany

Polecam!!! Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza! Stały kontakt z Panem doktorem pomaga przy odchudzaniu i nabywaniu zdrowych nawyków! Spotkania bardzo sympatyczne, w przyjaciejskiej atmosferze, jeszcze lepsze wyniki leczenia. Wszystkim, który mają problemy zdrowotne , różnego pochodzenia oraz walczącym z nadwagą mającym ochotę odmienić swoje życie, zaczynając od zmiany nawyków żywieniowych, to serdecznie polecam Pana Sebastiana W diecie nie ma trudno dostępnych produktów, wymyślnych potraw czy nie wiadomo czego. Na wizycie Pan doktor wypytał mnie o wszystko co lubię, czego nie lubię i uwzględnił to w jadłospisie. Efekty lepsze niż zakładałam na początku. Teraz się sobie podobam i zaczynam się lubić. Pozdrawiam - jest Pan cudowny!!!!!!!!!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania