dr n. med.

Ryszard Piasecki

Gastrolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Bogaty staż specjalizacyjny z zakresu gastroenterologii. Duża wiedza i doświadczenie dotyczące chorób układu pokarmowego. Wieloletni ordynator Oddziału Wewnętrznego i Gastroenterologii… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gastroskopia

  Witam.jestem umowiona do Pana na badanie gastroskopie.mam pytanie odnosnie badania.zalezy mi na uspieniu podczas badania bo nie jestem w stanie przejsc przez to bez usypiania.czy jest to mozliwe?czy tylko na znieczulenie pan Doktor robi zabieg.i prosze mi powiedziec wrazie usypiania o dodatkowe koszta… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Ryszard Piasecki

  Gastroskopię wykonujemy również w znieczuleniu ogólnym z udziałem anestezjologa. Koszt znieczulenia ogólnego to 160 zł. Wykonanie tej procedury wymaga uzgodnienia terminu z anestezjologiem. Proszę o potwierdzenie… Więcej

 • ból pod lewym żebrem

  Dzień dobry , mój temat powraca jak bumerang. Po badaniach i konsultacjach u lekarzy mam caly czas taki sam problem tepy ból pod lewym żebrem , promieniuje do boku i do pleców. Boli mnie jak wstaję rano po wieczornej kolacji , boli jak zjem ostatni posilek o 18 , do tego ucisk w srodbrzuszu pod mostkiem.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Ryszard Piasecki

  Wskazana gastroskopia i usg jamy brzusznej oraz rozszerzenie diagnostyki laboratoryjnej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Bogaty staż specjalizacyjny z zakresu gastroenterologii. Duża wiedza i doświadczenie dotyczące chorób układu pokarmowego. Wieloletni ordynator Oddziału Wewnętrznego i Gastroenterologii Szpitala Woj. im. Jana Pawła II w Zamościu. Stały kontakt z wiodącymi ośrodkami naukowymi oraz częsty udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Możliwość stałego kontaktu telefonicznego i konsultacji.

  Posiadany sprzęt medyczny spełnia najwyższe światowe standardy gwarantujące najlepszą jakość i bezpieczeństwo wykonywanych badań. Jego konkurencyjność technologiczna nie ma sobie równych w całym województwie lubelskim.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: gastroskopia

  Monika M. lat 37 Zamosc
  Jest dobrym lekarzem , posiada duza wiedze lekarska . Brak empati dla pacientki w moim przypadku.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: kolonoskopia

  Bardzo dobra opieka, wizyta o czasie bez czekania, przebieg badania bez stresu z pełną informacją na temat badania.
  Polecam rejestrację za pośrednictwem internetu i kolonoskopię w znieczuleniu

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Pierwsza wizyta.Przeprowadza szczegółowy wywiad,dobiera odpowiednie leczenie i rozszerzenie diagnostyki laboratoryjnej.Duża wiedza i doświadczenie.Czekam na gastroskopie,Gorąco polecam.

 • Moja pierwsza wizyta . Zajmuje się fachowo i konkretnie . Bardzo szczegółowo dopytuje o powód wizyty. Teraz czkam na zabieg kolonoskopii .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wysoka kultura, pełny profesjonalizm. Gastroskopia nie taka straszna jak ją malują. Gorąco polecam!!!

 • Trafnie stawia diagnozę i dobiera odpowiednie dalsze leczenie.
  Zajmuje się konkretnie i fachowo pacjentem.
  Bardzo polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z bogatym doświadczeniem, konkretny, cierpliwy, sumiennie wykonuje swój zawód. Szczegółowo bada po wcześniejszym przeprowadzonym wywiadzie z pacjentem. Trafnie stawia diagnozę i dobiera odpowiednie dalsze leczenie. Z pełną odpowiedzialnością polecam tym, którzy mają problemy gastrologiczne lub inne objawy z tym związane.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz,bardzo dokładnie zbiera wywiad i wszystko dokładnie tłumaczy, a gastroskopię której się tak bałam wykonał rewelacyjnie.

 • P

  Pan Doktor jest bardzo kontaktowym człowiekiem i według mnie znakomitym specjalistą.
  Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta i nie omieszka poruszyć nawet najdrobniejszych treści. Polecam wszystkim Pana Doktora!

 • Fachowy gastrolog ma spore doświadczenie. Jest bardzo delikatny przy wykonywaniu badań. Polecam osobom które idą do tego specjalisty po raz pierwszy.
  Kompetentna, posiadająca ogromną wiedzę osoba , która umiejętnie wykorzystuje ją w praktyce! Przy tym bardzo miła, komunikatywna, szanująca pacjenta.
  Nowoczesny, energiczny lekarz, zajmuje się konkretnie i fachowo pacjentem. Bardzo polecam!