Adres

Krowoderskich Zuchów 19 83, Prądnik Biały, Kraków
gabinet specjalistyczny rehabilitacji medycznej.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rehabilitacji medycznej w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet specjalistyczny rehabilitacji medycznej. rehabilitacja neurologiczna

Niestety nie jestem zadowolona z wizyty ponieważ mój uraz jest stricte w głowie (stan po wypadku komunikacyjnym w 2008r) a pan doktor stwierdził, że to wina moich krzywych kolan i rzekomego płaskostopia.
Ale mniejsza z tym, podczas rejestracji powiedziano mi, że wizyta będzie kosztowała 80zł, doktor wziął ode mnie sto złotych, umówił mnie na usg kolan, mówił że takie badanie to koszt trzystu zł, dzwoniła pani żeby potwierdzić wizytę, zapytałam ją jaki jest koszt takiego badania, powiedziała że 220zł.
Zrezygnowałam.
Nie wypowiem się na temat kompetencji pana doktora bo nie miałam przyjemności skorzystać. Ale nie polecam gabinetu doktora Gabrysia.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet specjalistyczny rehabilitacji medycznej. problemy z kręgosłupem

Piętnaście lat pełnego zadowolenia z diagnozy oraz zabiegów. W wielu przypadka 100% satysfakcji i ulgi w bólu. Profesjonalizm połączony z empatią.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet specjalistyczny rehabilitacji medycznej. rwa kulszowa stan ostry

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Dr. Gabrysia każdemu pacjentowi. Doktor ma ogromne doświadczenie w dziedzinie rehabilitacji, potrafi precyzyjnie zdiagnozować przypadek, działa szybko i konkretnie. Nie owija w bawełnę ale i nie dramatyzuje - już na pierwszej wizycie można otrzymać szczegółowy plan działania i konkretną pomoc. Doktor jest do tego sympatyczny, odbiera telefony, odpowiada na pytania, nie zbywa pacjentów i naprawdę pomaga. Grafik zabiegów jest bardzo obszerny, można się umówić na terminy poranne i wieczorne. Gabinet dobrze wyposażony, nowoczesne urządzenia, czysto, miły personel. Trzy lata temu Doktor postawił mnie na nogi samą rehabilitacją i lekami po bardzo ostrym ataku rwy kulszowej, za co jestem mu ogromnie wdzięczna, bo czekając na NFZ już dawno bym się przekręciła; do tej pory chadzam na zabiegi profilaktyczne, a i w przypadku jakiegoś nawrotu Doktor zawsze pomaga. Oby więcej takich specjalistów. Pozdrawiam serdecznie Panie Doktorze!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet specjalistyczny rehabilitacji medycznej.

Leczyłam się w gabinecie dr Gabrysia. Miałam problemy z barkiem i łokciem. Doktor posiada ogromną wiedzę. Postawiona przez niego diagnoza była w 100% trafna a metody leczenia są wyjątkowo skuteczne. Dodatkowo ogromnym plusem jest aparatura na światowym poziomie. Personel w gabinecie, cechuje się dużą wiedzą i kulturą osobistą. Gorąco polecam doktora Gabrysia i jego gabinet.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet specjalistyczny rehabilitacji medycznej.

Serdecznie polecam rehabilitację u Pana dr Gabrysia. Trafna diagnoza, profesjonalne podjeście do pacjenta, nowoczesny sprzęt.
Rehabilitacja szybka i skuteczna. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany

Jestem wielokrotnym pacjentem dr.Ryszarda Gabrysia. Zarówno nogi (kolana), bark i ręka oraz kręgosłup
zostały wyleczone, chociaż za każdym razem wydawało mi się to niemożliwe. Mnogość działań na różnej aparaturze oraz profesjonalna rehabilitacja prowadzona przez niezwykle zaangażowane rehabilitantki zawsze powodowały powrót do zdrowia. Mam porównanie z leczeniem w państwowej placówce: konieczność długiego oczekiwania uniemożliwiała prawidłową rehabilitacją (chyba byłbym już kaleką), a tutaj od razu była diagnoza i natychmiastowe leczenie. W jednym przypadku leczenie w szpitalu to była "spychotechnika", a tutaj rehabilitacja z zaangażowaniem i rezultatami. Muszę jeszcze dodać, że doktor na bieżąco weryfikuje wyniki leczenia i koryguje metody, tak, aby uzyskiwać większą skuteczność. Leczenie w tym gabinecie jest ponadto łatwe jeszcze z powodów organizacyjnych - gabinet jest czynny cały dzień (8-20), istnieje dowolność doboru czasu wizyt i nie ma niepotrzebnej kolejki.
Wdzięczny pacjent.


Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do doktora Gabrysia. Dwa razy miałam problem z kręgosłupem ( rwa kulszowa ) i dzięki doktorowi mogłam normalnie funkcjonować. Rzetelny , profesjonalny oraz bardzo przyjemny personel. Doktor Gabryś jest profesjonalistą a co najważniejsze ma doświadczenie. Ceny normalne. Gorąco polecam dr Gabrysia


N

Opinia z dnia 21.01.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Miałem problem ze stawem kolanowym. Za poleceniem znajomego przyszedłem choć byłem sceptyczy. Pan Doktor bardzo przyjemny, szybko udało się ustalić sposób leczenia. Uzyskałam dużą poprawę i znów sprawnie się poruszam.
Leczenie na nowoczesnym sprzęcie ( a nie jak w publicznej służbie zdrowia), wszędzie czysto. Przyszedłem i odrazu zostałem przyjęty. Cena adekwatna do zaangażowania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie