Lek.

Robert Simson

Ginekolog

21 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  znam pana doktora od czterech lat prowadził moją ciążę gdyż była wysokiego ryzyka jestem bardzo zadowolona w jaki sposób się mną zajmował zawsze miły dokładny był na każdy telefon obecnie jeżdżę do niego na wizyty kontrolne i za każdym razem są bardzo miłe i z humorem to jest mój lekarz!!!

 • Ginekolodzy w pobliżu miejscowości Mrągowo

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • sympatyczny,zyczliwy,konkretny,przez całą ciążę przekonywał,ze dziecko jest zdrowe,a córka urodziła się z wadą złożoną serca,której nigdy nie widział na USG.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   znam pana doktora od czterech lat prowadził moją ciążę gdyż była wysokiego ryzyka jestem bardzo zadowolona w jaki sposób się mną zajmował zawsze miły dokładny był na każdy telefon obecnie jeżdżę do niego na wizyty kontrolne i za każdym razem są bardzo miłe i z humorem to jest mój lekarz!!!

  • do Pana Doktora trafilam z przedwczesnym porodem (32tyg). Nie dość, że zatrzymal akcje porodową, to jeszcze podtrzymal moją ciąze do 37tygodnia. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że dzieki niemu Zuza urodzila sie zdrowa. nie moge rowniez narzekac na jego podejscie do pacjenta, bowiem pochodzac z Lodzi bylam przyzwyczajona do przedmiotowego traktowania pacjentow, natomiast w Mrągowie poznalam zupelnie inny wymiar sluzby zdrowia i to wlasnie dzieki Panu Simsonowi. Polecam tego lekarza

  • Bardzo miły i konkretny lekarz. Jestem jego pacjentką w sumie od niedawna ale jestem pozytywnie zaskoczona ( Byłam przekonana- według panującej opinii- że w Mrągowie nie ma dobrego ginekologa, a jednak). Trafiłam do Doktora Simsona przez przypadek i zajął się mną fachowo, położył do szpitala jak było trzeba, naprawdę polecam. Teraz już wiem że mam "swojego" Ginekologa a nie tylko lekarza rodzinnego i stomatologa

  • Nikt nie jest idealny ja urodziłam troje dzieci pod okiem doktora i jestem zadowolona

  • Mojej koleżance do końca ciąży mówił,że z dzieckiem wszystko w porządku,a urodziła synka z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem :(

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Byłam u p. dra Simsona prywatnie (po raz pierwszy) a teraz chodze na wizyty do przychodni.Nie ma różnicy, gdzie jestem przyjmowana, zawsze tak samo, rzeczowo i konkretnie.Pacjent powinien znać swoje prawa i umieć z nich korzystać a nie wypisywać bzdury....

  • Pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem.Niedawno rodziłam pierwsze dziecko i bałam się jak chyba każda kobieta.Cały poród był obok mnie, spokojny, uśmiechnięty, pocieszał dobrym słowem.Takiego lekarza w dzisiejszych czasach ze świecą szukać.

  • Dzieki temu człowiekwi żyje. Poporodzie mialam pękniętą tętnic i gdyby nie Jego achowość którą wykazał się przy operacji nie byłoby mnie na tym świecie... Zawsze udziela wyczerpujących wyjaśnień, odpowiada na każde pytanie, poświęca dużo czasu na wizytę. Poza tym zawsze miły, uprzejmy i uśmiechnięty. Taka wizyta to przyjemność. Polecam.

  • Drogie Panie które są na nie , to co piszecie kupy się nie trzyma ciasny gabinet....,nie potrzebne wizyty...., a co waszym zdaniem jest ważniejsze niż dobro dziecka na które tak czekacie.
   Każda z nas chce być traktowana indywidualnie i u doktora macie to jak w banku.

  Jesteś tym lekarzem?

  0

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.