Robert Sakała, ginekolog Koszalin

lek. Robert Sakała

Zapisz

Ginekolog więcej

13 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Fińska 17, Koszalin
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski prowadzenie ciąży

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo konkretny lekarz. Podczas wizyt nie czuć krępacji i co najważniejsze dokładnie wysłucha pacjentkę i szczegółowo zbada.


W
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Sakała prowadził moją ciążę, gorąco polecam. Świetny specjalista, miły, delikatny. Zawsze bardzo dokładnie badał i wszystko tłumaczył.


D
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do Niego od początku ciąży i jest naprawdę bardzo miły , wszystko na spokojnie wytłumaczy,pocieszy. W tych czasach takiego lekarza ze świecą szukać. Polecam


I
Użytkownik zweryfikowany

Do szpitala przywiozło mnie pogotowie,trafiłam na oddział ginekologii z okrponym bólem brzucha, czekałam na korytarzu na doktora 40 minut,jak wreszczie pan doktor zszedł łaskawie i mnie zbadał, stwierdził na USG ,ze coś jest nie tak i odesłał mnie z podejrzeniem ciąży pozamacicznej ;-). Nastepne 9 godzin czekałam,na korytarzach z bólem na wyniki badań, które to wykluczyły, więc doktore stwierdził,ze jednak nic mi nie jest i zupełnie zignorował zdjecie z USG na którym rano widział coś niepokojacego i odesłał mnie do chirurga, dopiero kiedy tam trafiłam ( świetny lekarz- Pan doktor Kozłowicz, ordynator chrurgii - Bogu dzięki za lekarzy,któremu chciało się uczyć), doktor zdiagnozował moja ginekologiczną przypadłość i pomógł mi.
Wysłał mnie jeszcze raz na oddział ginekologii z nadzieją,że tam się mną zajmą,ale niestety Panu dokotorowi nie chciało się zejść wysłał asystentów, którzy na pismie powtórnie stwierdzili,ze nic mi nie jest i mogę isć do domu ;-)
Jeszcze tego samego dnia, na chrurgii zrobiono mi laparoskopię, w której stwierdzono pękniętą torbiel na jajniku,to miało prawo boleć ;-) Tacy lekarze jak Pan doktore Sakała przyczyniają się do tak powszechnej złej opinii o całym naszym koszalińskim szpitalu- nie polecam ;-(. Nadzieją dla nas- wierzę -są lekarze jak Pan doktor Kozłowicz , pozdrawiam .


K
Użytkownik zweryfikowany

najwspanialszy doktorek na świecie polecę go wszystkim babkom histeryczkom :)


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Sakała jest bardzo miłym i przyjemnym lekarzem, prowadził mi ciążę i zawsze wszystko dokładnie tłumaczył, szkoda tylko że nie mógł odebrać porodu. Chodzę do niego od lat i nigdy nie było żadnych powodów abym zmieniła go na innego. Polecam :)


G

odbieral mi porod, siwetny lekarz polecam go deelikatny, opanowany mało takich się spotyka


G

Serdecznie polecam! Miły, fachowy. Zrobił na mnie dobre wrażenie. Chociaż ciąża była zagrożona - potrafił pocieszyć i porozmawiać. Urodziłam zdrowego synka.


G

Trafiłam do szpitala po terminie. Pierwsze badanie w szpitalu miał przeprowadzić właśnie on. Nie dość, że niemiły, wręcz chamski, to jeszcze niedoświadczony !!! Za wszelką cenę chciał mnie zbadać (wody), gdzie badanie było po prostu niemożliwe; i tak nie zbadał mi tych wód, jedynie wymęczył, ja się nacierpiałam, badanie zakończyło się krwawieniem, a on był wielce zdziwiony, że mnie boli (mało go nie kopnęłam podczas badania); na drugi dzień próbę badania podjął dr Świerczyński i od razu zorientował się, że ciąża wysoko, brak rozwarcia zatem należy użyć NAJMNIEJSZYCH narzędzi ku zaskoczeniu położnej która, aż spytała, czy dobrze usłyszała: "te dla dziewicy???"... wody zostały zbadane, nie musiało boleć, wystarczy że lekarz trochę pomyśli, zanim coś zrobi. Niestety pan Sakała nie pomyślał, "na chama" chciał badać !!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania