lek.

Robert Kurzawiński

Dermatolog

89 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 176 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Od 1996 roku zajmuję się leczeniem chorób skórnych i wenerycznych a od 2006 roku wybranymi zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. W swojej pracy staram… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (25)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 1996 roku zajmuję się leczeniem chorób skórnych i wenerycznych a od 2006 roku wybranymi zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. W swojej pracy staram się kierować przede wszystkim dobrem pacjenta ,stosować metody leczenia sprawdzone i bezpieczne, których ryzyko nie przewyższa uzyskanych efektów

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia medyczna w Łodzi

Nagrody i wyróżnienia

 • Egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet dermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo serdecznie polecam tego lekarza! Uwzględnia prośby pacjenta, na wszystkie pytania cierpliwie odpowiada i co najważniejsze skutecznie dobiera leczenie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet dermatologicznyUsługa: nadpotliwośc

  To moja pierwsza wizyta u doktora która przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Zostałem skierowany na odpowiednie badania i mam nadzieje ze przyniesie to pozytywne skutki. Wiecej bede mógł powiedziec dopiero po zakonczeniu leczenia ale jak na razie jestem zadowolony z wizyty.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały, kompetentny, rzeczowy i sympatyczny lekarz. Wizyta przebiegła bezbłędnie, otrzymałam wszelkie medyczne informacje. Życzę wszystkim pacjentom, aby na co dzień trafiali na takich lekarzy. Lekarzy z powołaniem i życzliwością!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny gabinet dermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Świetny człowiek i profesjonalny lekarz ! :) po kilku wizytach u innych dermatologów w Głogowie i nowej Soli jako pierwszy rzeczowo określił problem, z którym się borykaliśmy..
  Serdecznie polecamy! :)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem . Więcej takich lekarzy !!! A jednak w tym " chorym" systemie można pracować dobrze i być życzliwym !! Brawo Panie doktorze

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet dermatologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pierwsza moja wizyta u Pana Doktora. Bardzo miły, komunikatywny i co najważniejsze jako lekarz bardzo profesjonalny. Byłam już raz u dermatologa kilka lat temu, ale zraziłam się jego podejściem co do lecznia. Pan Doktor Kurzawiński mimo stwierdzenia iż nie dolega mi nic poważnego skierował mnie na badania, co jak dla mnie jest ogromnym plusem, ponieważ myślę, że zanim ktoś będzie mnie faszerował tabletkami zabijającymi tylko objawy dowie się czy na pewno nie ma innej przyczyny dolegliwości. Polecam ! ;)

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet dermatologicznyUsługa: problemy skórne

  Lekarz naprawdę fachowy i rzeczowy. Byłam u wielu lekarzy Ale ten na wstępie zdiagnozowal chorobę skóry którą od 4 lat nie mogli zdiagnozować inni lekarze,a nawet profesorowie. Polecam z czystym sumieniem.

 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet dermatologiczny

  Lekarz godny polecenia, fachowo podchodzi do każdego pacjenta. Dopytuje o szczegóły problemu i stara się to wyleczyć raz a skutecznie. Pomógł mi już kilka razy z różnymi problemami.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor to osoba bardzo kontaktowa. Szybko dokonał trafnej diagnozy i przekazał kontakt do chirurga który rozwiąże oststecznie problem. Serdecznie polecam Pana Doktora.

 • Z
  Lokalizacja: Prywatny gabinet dermatologiczny

  Polecam z całego serca. Bardzo miły i empatyczny lekarz. Nie wypuści bez diagnozy, szuka rozwiązania,drąży temat, dopytuje . Traktuje pacjenta jak partnera. Można zadawać pytania, chętnie na nie odpowiada. Poświęca odpowiednia ilość czasu. Polecam