Dr

Robert Kulik

Ginekolog, Androlog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: ZdrOva - praktyka lekarskaUsługa: Inny

  Fantastyczny lekarz z ogromną wiedzą. Trafiłam do niego pierwszy raz w ciąży na USG 3D i mimo, że ciąż nie prowadzi, regularne badania u niego były dla mnie kotwicą rozsądku w starciu z prowadzeniem ciąży na NFZ. Warunki w gabinecie doskonałe. Osobne pomieszczenie do przebierania się, jednorazowe wdzianka, dzięki którym nie trzeba paradować z gołym tyłkiem, dyskretna asystentka - standard u tego lekarza. Sprzęt od USG aż po fotel - bardzo nowoczesny. Inteligencja i poczucie humoru - bezcenne. Odwiedzałam ten gabinet regularnie przez 4 lata i dalej bym go odwiedzała, gdyby nie przeprowadzka daleko stąd. Pewny, sprawdzony. Pozdrawiam, pacjentka od wędrującej alternatywnymi drogami nitki z wkładki ;)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zajmuję się niepłodnością (kobiecą i męską), ginekologią i andrologią (m. in andropauzą), wykonuję mikrochirurgiczny zabieg WAZEKTOMII (trwała jednak odwracalna antykoncepcja męska).

   Wazektomię wykonuję metodą bez skalpela w znieczuleniu bez igły (MedaJet) w WARIANCIE "kanadyjskim" (open ended - fascial interposition) rekomendowanym przez Amerykańskie Towarzystwo Urologiczne (https://www.auanet.org/common/pdf/education/clinical-guidance/Vasectomy.pdf).

   Wariant ten wiąże się z najmniejszym odsetkiem powikłań po wazektomii oraz najwyższą skutecznością.

   Metody mikrochirurgicznej wazektomii bez skalpela nauczyłem się w USA u dr Douglasa Steina w ośrodku szkolącym lekarzy z całego świata. Szkoli się tam także lekarzy z krajów Europy Zachodniej. Wariant wymyślony w Kanadzie wykonywany jest od kilkunastu lat. Potrzeba było jednak lat obserwacji i tysięcy zabiegów by opublikować wiarygodne dane statystyczne. Wykazały one przewagę tego wariantu wazektomii nad innymi wariantami wazektomii bez skalpela "klasycznymi".

   Jestem członkiem Rady Naukowej Światowego Dnia Wazektomii
   (http://www.worldvasectomyday.org/#!medical-advisory-board/cdie)

   Biorę udział w międzynarodowych misjach charytatywnych w ramach organizacji No Scalpel Vasectomy International (http://www.nsvi.org/philippines/mission-of-2015/) - których celem jest po pierwsze oferowanie bezpłatnych zabiegów wazektomii mężczyznom z biednych i przeludnionych krajów rozwijających się oraz po drugie uczenie lokalnych lekarzy - wykonywania wazektomii.

   W międzynarodowych misjach charytatywnych na Filipinach brałem udział 2 krotnie - po raz pierwszy w lutym 2015 roku po raz drugi w lutym 2016 roku.

   W Listopadzie 2015 reprezentowałem Polskę podczas Światowego Dnia Wazektomii w Indonezji.

   Cały czas lubię się uczyć i zachęcam do tego innych.
   Uprawiam różne dyscypliny sportu oraz walczę z otyłością - na razie mam przewagę :)

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Choroby

  • andropauza
  • antykoncepcja męska - WAZEKTOMIA
  • niepłodność męska
  • niepłodność żeńsksa

  Usługi

  ZdrOva - praktyka lekarska

  Floriańska 6 lok U-4, Praga-Północ, 00-071 Warszawa, mazowieckie

  Wazektomia - antykoncepcja męska (odwracalna) - mikrochirurgiczny zabieg bez skalpela 2 000 zł
  Reversal vasectomy 25 000 zł

  Zdrova Gabinet Ginekologiczny

  Krakowskie Przedmieście 67 /2, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie

  Biopsja 750 zł
  Kolposkopia 150 zł
  Testy hpv 300 zł
  Usg płodu od 230 zł
  Ocena owulacji 120 zł
  Reversal vasectomy 25 000 zł
  Wymrażanie nadżerki 400 zł
  Usuwanie brodawek (kłykcin) - mrożenie kompleksowe 2 000 zł
  Test pappa 700 zł
  Cytologia 80 zł
  Wazektomia - antykoncepcja męska (odwracalna) - mikrochirurgiczny zabieg bez skalpela od 1 000 zł
  Badanie nasienia - komputerowe od 100 zł
  Sono - hsg - badanie drożności jajowodów 450 zł
  Usg 3/4d płodu, usg narządu rodnego 250 zł
  Mirena - wkładka antykoncepcyjna 1 250 zł
  Usg jąder
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  57 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: ZdrOva - praktyka lekarskaUsługa: Inny

   Fantastyczny lekarz z ogromną wiedzą. Trafiłam do niego pierwszy raz w ciąży na USG 3D i mimo, że ciąż nie prowadzi, regularne badania u niego były dla mnie kotwicą rozsądku w starciu z prowadzeniem ciąży na NFZ. Warunki w gabinecie doskonałe. Osobne pomieszczenie do przebierania się, jednorazowe wdzianka, dzięki którym nie trzeba paradować z gołym tyłkiem, dyskretna asystentka - standard u tego lekarza. Sprzęt od USG aż po fotel - bardzo nowoczesny. Inteligencja i poczucie humoru - bezcenne. Odwiedzałam ten gabinet regularnie przez 4 lata i dalej bym go odwiedzała, gdyby nie przeprowadzka daleko stąd. Pewny, sprawdzony. Pozdrawiam, pacjentka od wędrującej alternatywnymi drogami nitki z wkładki ;)

  • J
   Lokalizacja: ZdrOva - praktyka lekarska

   Pan doktor wykonał na mnie badanie kolposkopowe i udzielił wielu cennych wskazówek co do przyszłego leczenia mojej przypadłości. Jestem osobą bardzo wrażliwą na wszelki ból i samego badania się bałam, ale doktor był niezwykle delikatny. Planuję kolejne badania tylko u niego!

  • J
   Lokalizacja: ZdrOva - praktyka lekarska

   Podczas 1 ciazy Pan Doktor dwukrotnie wykonywał mi usg 3d i byliśmy z mężem zachwyceni. Mimo lekkiego poślizgu czasowego, lekarz wizyta wynagrodzil nam ten czas. Profesjonalny, sympatyczny i świetny specjalista. Wg mnie posiada najlepszy sprzet:) polecam w 100%. Teraz jestem w 2 ciąży i niedługo również wybieram się na usg tylko i wyłącznie do Pana Doktora!

  • Uprzejmy,profesjonalny,udziela wielu wskazówek. Nie okazuje zniecierpliwienia czy zmęczenia. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Gabinet czysty, estetyczny.

  • P

   Serdecznie polecam z czystym sumieniem. Rok temu dr przeprowadził u mnie zabieg wazektomii. Przed zabiegiem odpowiedział na moje wszystkie pytania oraz upewnił się co do mojej decyzji. Sam zabieg praktycznie bezbolesny a po zabiegu też nie odczuwałem większych dolegliwości. Jeszcze raz serdecznie polecam.

  • J

   Byłem na wizycie u p. dokotora. Wszystko przebiegło idealnie i na wszystkie pytania uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi. Polecam z czystym sumieniem. Na pewno jeszcze tu wrócę.

  • Z

   Odradzam byłem na badaniu Pan Doktor poświęcił mi około 5 min. szybko i bezceremonialnie opuścił pomieszczenie twierdzą, że nie jest dobrze a w związku z taką diagnozą miałem jeszcze parę pytań. Dodam, że Pan Kulik spóźnił się na moją umówioną wizytę 15 min.Nie jestem w stanie stwierdzić czy to fachowiec ale mam wrażenie, że Pan Kulik jest zbyt zapracowany aby poświęcić przynajmniej mi czas więc na kolejne wizyty umówię się gdzie indziej.

   dr Robert Kulik2016-01-25

   Postanowiłem odpowiedzieć na Pański komentarz. Dokładnie pamiętam nasze spotkanie.

   Chciałbym zwrócić Pańską uwagę, że zapisał się Pan na komputerowe badanie nasienia a nie na pełną konsultację andrologiczną.

   Przygotowanie preparatu mikroskopowego oraz analiza nasienia trwają zwykle około 20-40 minut. Jest to praca zakulisowa dlatego niektórzy pacjenci mogą myśleć, że nic się nie dzieje. Co więcej niektórzy pacjenci przynoszą w kubeczku inni oddają na miejscu – czasem trwa to długo - dlatego konieczne jest zapisywanie Pacjentów z pewnym wyprzedzeniem czasu.

   O ile Pacjent zdecyduje się zaczekać na wynik to otrzymuje dodatkowo krótką około 5 minutową konsultację ograniczoną jednak, jedynie do interpretacji wyniku badania. Taka informacja jest na naszej stronie. Rozumiem, że jest tam dużo treści i może to czasami umknąć uwadze.

   Otrzymał Pan wydruk z wynikiem badania oraz pisemnymi zaleceniami co do dalszego postępowania.
   Diagnostyka przyczyn nieprawidłowości parametrów nasienia jest często długa i wymaga nie tylko różnych badań laboratoryjnych – potrzebny jest przede wszystkim dokładny wywiad andrologiczny – czyli seria pytań dotyczących stanu zdrowia oraz przebytych chorób, operacji, obciążeń genetycznych itd. Czasem by postawić rozpoznanie nieprawidłowości konieczne są konsultacje u lekarzy innych specjalności. Kolejnym elementem procesu diagnostycznego jest badanie ciała pacjenta (palpacyjne oraz ultrasonograficzne – moszny, prostaty, pęcherzyków nasiennych).

   Wymieniłem Panu długą listę możliwych przyczyn i poinformowałem gdzie można taką żmudną i kosztowną diagnostykę przeprowadzić bezpłatnie w ramach NFZ.

   Być może tych informacji było zbyt wiele naraz? Jeżeli czegoś Pan nie zrozumiał bo wyrażałem się niejasno – to chętnie, bez dodatkowych opłat odpowiem na Pańskie wątpliwości – oczywiście w ramach interpretacji wyniku tego badania nasienia.

  • Witam wszystkich którzy chcą się zdecydować na Wazektomie byłem wczoraj na zabiegu 08.10.2015 , i powiem tylko tyle że największy ból jaki czułem to pobieranie krwi ,a dziś minęło już ponad 24h i zero jakiegoś dyskomfortu ani bólu największy stres i strach przed bólem był w głowie . Pozdrawiam P. asystentkę gdzie potrafi udzielić wyczerpującej i wszechstronnej informacji ,a P. Robert Kulik po prostu Mistrz w tym co robi i bez żadnego bólu . Pozdrawiam i polecam w 100%

  • F

   ani na tak, ani na nie - czytam że to specyficzne poczucie humory odczułam nie tylko ja ... niby dużo przekazuje informacji i konkretów, ale oprócz tego całkiem niepotrzebne nieśmieszne żarciki i historyjki ...

  • M

   Bardzo sympatyczny lekarz, na wizytach u niego zawsze czuć pełen profesjonalizm, widać że do każdego pacjenta ma indywidualne podejście dlatego zdarzają sie opóźnienia przy wchodzeniu do gabinetu.
   Kiedy pojawiła się wątpliwość - dr. Kulik na USG połówkowym podał mi inną płeć niż lekarz z NFZ, zadzwoniłam z prośbą o ponowną weryfikację zrobionych zdjęć, wtedy zostałam zaproszona na bezpłatną wizytę w celu weryfikacji i wyszłam ze zdjęciami maluszka nie pozostawiającymi wątpliwości co do płci, okazało się że ten drugi lekarz się pomylił.
   W gabinecie jest nowoczesny sprzęt a dr. Kulik widać że zna się na rzeczy więc wszystkie zdjęcia z USG 3d są świetnej jakości i fajnie na nich wszystko widać.
   Polecam!