Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Zajmuję się niepłodnością (kobiecą i męską), ginekologią i andrologią (m. in andropauzą), wykonuję mikrochirurgiczny zabieg WAZEKTOMII (trwała jednak odwracalna antykoncepcja męska... więcej

Adresy i cenniki usług

 • ZdrOva - praktyka lekarska

  Floriańska 6 lok U-4, Praga-Północ
  00-071 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Wazektomia - antykoncepcja męska (odwracalna) - mikrochirurgiczny zabieg bez skalpela 2 000 zł
  Reversal vasectomy 25 000 zł
 • Zdrova Gabinet Ginekologiczny

  Krakowskie Przedmieście 67 /2, Śródmieście
  Warszawa, mazowieckie

  Usługi

  Biopsja 750 zł
  Kolposkopia 150 zł
  Usg płodu od 230 zł
  Ocena owulacji 120 zł
  Wymrażanie nadżerki 400 zł
  Test pappa 700 zł
  Wazektomia - antykoncepcja męska (odwracalna) - mikrochirurgiczny zabieg bez skalpela od 1 000 zł
  Sono - hsg - badanie drożności jajowodów 450 zł
  Mirena - wkładka antykoncepcyjna 1 250 zł
  Usg jąder
  Testy hpv 300 zł
  Reversal vasectomy 25 000 zł
  Usuwanie brodawek (kłykcin) - mrożenie kompleksowe 2 000 zł
  Cytologia 80 zł
  Badanie nasienia - komputerowe od 100 zł
  Usg 3/4d płodu, usg narządu rodnego 250 zł

  więcej

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zajmuję się niepłodnością (kobiecą i męską), ginekologią i andrologią (m. in andropauzą), wykonuję mikrochirurgiczny zabieg WAZEKTOMII (trwała jednak odwracalna antykoncepcja męska).

  Wazektomię wykonuję metodą bez skalpela w znieczuleniu bez igły (MedaJet) w WARIANCIE "kanadyjskim" (open ended - fascial interposition) rekomendowanym przez Amerykańskie Towarzystwo Urologiczne (https://www.auanet.org/common/pdf/education/clinical-guidance/Vasectomy.pdf).

  Wariant ten wiąże się z najmniejszym odsetkiem powikłań po wazektomii oraz najwyższą skutecznością.

  Metody mikrochirurgicznej wazektomii bez skalpela nauczyłem się w USA u dr Douglasa Steina w ośrodku szkolącym lekarzy z całego świata. Szkoli się tam także lekarzy z krajów Europy Zachodniej. Wariant wymyślony w Kanadzie wykonywany jest od kilkunastu lat. Potrzeba było jednak lat obserwacji i tysięcy zabiegów by opublikować wiarygodne dane statystyczne. Wykazały one przewagę tego wariantu wazektomii nad innymi wariantami wazektomii bez skalpela "klasycznymi".

  Jestem członkiem Rady Naukowej Światowego Dnia Wazektomii
  (http://www.worldvasectomyday.org/#!medical-advisory-board/cdie)

  Biorę udział w międzynarodowych misjach charytatywnych w ramach organizacji No Scalpel Vasectomy International (http://www.nsvi.org/philippines/mission-of-2015/) - których celem jest po pierwsze oferowanie bezpłatnych zabiegów wazektomii mężczyznom z biednych i przeludnionych krajów rozwijających się oraz po drugie uczenie lokalnych lekarzy - wykonywania wazektomii.

  W międzynarodowych misjach charytatywnych na Filipinach brałem udział 2 krotnie - po raz pierwszy w lutym 2015 roku po raz drugi w lutym 2016 roku.

  W Listopadzie 2015 reprezentowałem Polskę podczas Światowego Dnia Wazektomii w Indonezji.

  Cały czas lubię się uczyć i zachęcam do tego innych.
  Uprawiam różne dyscypliny sportu oraz walczę z otyłością - na razie mam przewagę :)

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • andropauza
 • antykoncepcja męska - WAZEKTOMIA
 • niepłodność męska
 • niepłodność żeńsksa

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: ZdrOva - praktyka lekarskaUsługa: Inny

  Fantastyczny lekarz z ogromną wiedzą. Trafiłam do niego pierwszy raz w ciąży na USG 3D i mimo, że ciąż nie prowadzi, regularne badania u niego były dla mnie kotwicą rozsądku w starciu z prowadzeniem ciąży na NFZ. Warunki w gabinecie doskonałe. Osobne pomieszczenie do przebierania się, jednorazowe wdzianka, dzięki którym nie trzeba paradować z gołym tyłkiem, dyskretna asystentka - standard u tego lekarza. Sprzęt od USG aż po fotel - bardzo nowoczesny. Inteligencja i poczucie humoru - bezcenne. Odwiedzałam ten gabinet regularnie przez 4 lata i dalej bym go odwiedzała, gdyby nie przeprowadzka daleko stąd. Pewny, sprawdzony. Pozdrawiam, pacjentka od wędrującej alternatywnymi drogami nitki z wkładki ;)

 • J
  Lokalizacja: ZdrOva - praktyka lekarska

  Pan doktor wykonał na mnie badanie kolposkopowe i udzielił wielu cennych wskazówek co do przyszłego leczenia mojej przypadłości. Jestem osobą bardzo wrażliwą na wszelki ból i samego badania się bałam, ale doktor był niezwykle delikatny. Planuję kolejne badania tylko u niego!

 • J
  Lokalizacja: ZdrOva - praktyka lekarska

  Podczas 1 ciazy Pan Doktor dwukrotnie wykonywał mi usg 3d i byliśmy z mężem zachwyceni. Mimo lekkiego poślizgu czasowego, lekarz wizyta wynagrodzil nam ten czas. Profesjonalny, sympatyczny i świetny specjalista. Wg mnie posiada najlepszy sprzet:) polecam w 100%. Teraz jestem w 2 ciąży i niedługo również wybieram się na usg tylko i wyłącznie do Pana Doktora!

 • Uprzejmy,profesjonalny,udziela wielu wskazówek. Nie okazuje zniecierpliwienia czy zmęczenia. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Gabinet czysty, estetyczny.

 • P

  Serdecznie polecam z czystym sumieniem. Rok temu dr przeprowadził u mnie zabieg wazektomii. Przed zabiegiem odpowiedział na moje wszystkie pytania oraz upewnił się co do mojej decyzji. Sam zabieg praktycznie bezbolesny a po zabiegu też nie odczuwałem większych dolegliwości. Jeszcze raz serdecznie polecam.

 • J

  Byłem na wizycie u p. dokotora. Wszystko przebiegło idealnie i na wszystkie pytania uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi. Polecam z czystym sumieniem. Na pewno jeszcze tu wrócę.

 • Z

  Odradzam byłem na badaniu Pan Doktor poświęcił mi około 5 min. szybko i bezceremonialnie opuścił pomieszczenie twierdzą, że nie jest dobrze a w związku z taką diagnozą miałem jeszcze parę pytań. Dodam, że Pan Kulik spóźnił się na moją umówioną wizytę 15 min.Nie jestem w stanie stwierdzić czy to fachowiec ale mam wrażenie, że Pan Kulik jest zbyt zapracowany aby poświęcić przynajmniej mi czas więc na kolejne wizyty umówię się gdzie indziej.

  dr Robert Kulik2016-01-25

  Postanowiłem odpowiedzieć na Pański komentarz. Dokładnie pamiętam nasze spotkanie.

  Chciałbym zwrócić Pańską uwagę, że zapisał się Pan na komputerowe badanie nasienia a nie na pełną konsultację andrologiczną.

  Przygotowanie preparatu mikroskopowego oraz analiza nasienia trwają zwykle około 20-40 minut. Jest to praca zakulisowa dlatego niektórzy pacjenci mogą myśleć, że nic się nie dzieje. Co więcej niektórzy pacjenci przynoszą w kubeczku inni oddają na miejscu – czasem trwa to długo - dlatego konieczne jest zapisywanie Pacjentów z pewnym wyprzedzeniem czasu.

  O ile Pacjent zdecyduje się zaczekać na wynik to otrzymuje dodatkowo krótką około 5 minutową konsultację ograniczoną jednak, jedynie do interpretacji wyniku badania. Taka informacja jest na naszej stronie. Rozumiem, że jest tam dużo treści i może to czasami umknąć uwadze.

  Otrzymał Pan wydruk z wynikiem badania oraz pisemnymi zaleceniami co do dalszego postępowania.
  Diagnostyka przyczyn nieprawidłowości parametrów nasienia jest często długa i wymaga nie tylko różnych badań laboratoryjnych – potrzebny jest przede wszystkim dokładny wywiad andrologiczny – czyli seria pytań dotyczących stanu zdrowia oraz przebytych chorób, operacji, obciążeń genetycznych itd. Czasem by postawić rozpoznanie nieprawidłowości konieczne są konsultacje u lekarzy innych specjalności. Kolejnym elementem procesu diagnostycznego jest badanie ciała pacjenta (palpacyjne oraz ultrasonograficzne – moszny, prostaty, pęcherzyków nasiennych).

  Wymieniłem Panu długą listę możliwych przyczyn i poinformowałem gdzie można taką żmudną i kosztowną diagnostykę przeprowadzić bezpłatnie w ramach NFZ.

  Być może tych informacji było zbyt wiele naraz? Jeżeli czegoś Pan nie zrozumiał bo wyrażałem się niejasno – to chętnie, bez dodatkowych opłat odpowiem na Pańskie wątpliwości – oczywiście w ramach interpretacji wyniku tego badania nasienia.

 • Witam wszystkich którzy chcą się zdecydować na Wazektomie byłem wczoraj na zabiegu 08.10.2015 , i powiem tylko tyle że największy ból jaki czułem to pobieranie krwi ,a dziś minęło już ponad 24h i zero jakiegoś dyskomfortu ani bólu największy stres i strach przed bólem był w głowie . Pozdrawiam P. asystentkę gdzie potrafi udzielić wyczerpującej i wszechstronnej informacji ,a P. Robert Kulik po prostu Mistrz w tym co robi i bez żadnego bólu . Pozdrawiam i polecam w 100%

 • F

  ani na tak, ani na nie - czytam że to specyficzne poczucie humory odczułam nie tylko ja ... niby dużo przekazuje informacji i konkretów, ale oprócz tego całkiem niepotrzebne nieśmieszne żarciki i historyjki ...

 • M

  Bardzo sympatyczny lekarz, na wizytach u niego zawsze czuć pełen profesjonalizm, widać że do każdego pacjenta ma indywidualne podejście dlatego zdarzają sie opóźnienia przy wchodzeniu do gabinetu.
  Kiedy pojawiła się wątpliwość - dr. Kulik na USG połówkowym podał mi inną płeć niż lekarz z NFZ, zadzwoniłam z prośbą o ponowną weryfikację zrobionych zdjęć, wtedy zostałam zaproszona na bezpłatną wizytę w celu weryfikacji i wyszłam ze zdjęciami maluszka nie pozostawiającymi wątpliwości co do płci, okazało się że ten drugi lekarz się pomylił.
  W gabinecie jest nowoczesny sprzęt a dr. Kulik widać że zna się na rzeczy więc wszystkie zdjęcia z USG 3d są świetnej jakości i fajnie na nich wszystko widać.
  Polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online