Jesteś tym lekarzem?

51

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Weterynaryjny

  Partynicka, Krzyki
  Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Niezwykle profesjonalnie! Niezwykle miło. Byłam u weterynarza po raz pierwszy z moją malutką kotką - Pan Doktor zaplanował dla niej całość koniecznych zabiegów. Udzielił szereg niezwykle pomocnych rad, jak sobie radzić z takim maleństwem. Szczegółowo odpowiadał na wszystkie pytania i to, co jest naprawdę wyczuwalne, to Panowie lubią zwierzęta, którymi się opiekują, tym samym i zwierzę czuło się dobrze i swobodnie, a tego bardzo się bałam. Serdecznie polecam! I dodam jeszcze, co już było podkreślane - finansowo naprawdę na plus!

 • J

  Wspaniały weterynarz. Umie pomóc i doradzić z każdym problemem. W moim przypadku zajmował się sterylizacją psa. Po paru dniach od zabiegu pies dostał uczulenia na nici, którymi był zszywany, doktor zaaplikował odpowiednie leki, które pomogły już na drugi dzień. Pies jest już rok po zabiegu i wszystko jest w porządku. Zero komplikacji. bardzo uczciwy weterynarz nie pobiera opłaty za wizytę jedynie za leki i materiały, które wykorzystuje podczas wizyty.

 • Uwielbiam pana doktora. Cudowny, cieply czlowiek. Ma wspaniale podejscie do zwierzat. Zdarzylo mi sie zadzwonic do niego w niedziele, odebral telefon i przyjechal do gabinetu. Widac, ze kocha zwierzeta. Goraco polecam.

 • po prostu rewelacja, trafne diagnozy, bez niepotrzebnego faszerowania lekami, poza tym nasz kundel na niego nie szczeka - co jest wyjątkowe. Człowiek po prostu lubi sierściuchy i swoją pracę, a to się przekłada na jakość. Polecamy bardzo.

 • Od jakiś dwóch lat chodzę z dwójką kotów do przychodni Roberta Gruszki. Zawsze dostanę dobrą radę, jasne wytyczne w razie potrzeby leczenia itp. Bardzo łagodnie obchodzi się z moimi kotkami - mimo, że \"strachajły\", jemu pozwalały nawet na bardziej nieprzyjemne zabiegi. Ze dwa razy byliśmy zmuszeni wzywać go w nocy i nie robił problemu, aby przebadać kotki w gabinecie [mieszkamy niedaleko]. Polecam.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Bardzo miła obsługa i fachowe badanie zwierzaka pod kątem choroby i podaniem leków żeby mu nie zaszkodzić... Ja i mój szczurek jesteśmy zadowoleni z wizyty w gabinecie Pana Roberta :) i koszt wizyty razem z podanymi lekami nie był jakoś specjalnie finansowo wielki ;) Polecam jak najbardziej :)

 • Mam pozytywne doświadczenia. Rzetelnie wykonuje swój zawód, nie "naciąga" finansowo (co - nie da się ukryć - jest istotne): podczas długotrwałego leczenia mojego kota wypisywał recepty na środki i leki, bym sama je kupowała, a było to tańsze, niż kupować je u niego w gabinecie. Cierpliwie i z poświęceniem leczył mojego kota, a gdy stwierdził, że nie ma już dla futrzaka ratunku - delikatnie zasugerował eutanazję dając mi czas na zastanowienie. Przyjechał do domu uśpić kota i zachował się podczas tego zabiegu bardzo profesjonalnie. Zwraca uwagę również na uczucia opiekuna zwierzaka. Lubi zwierzaki, którymi się zajmuje. Agnieszka