lek. dent.

Renata Zaniewska

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług lekarskich świadczonych przez kompetentny, doświadczony zespół lekarzy. Naszą specjalnością są kompleksowe usługi stomatologiczne, ale świad... więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Oferujemy Państwu szeroką gamę usług lekarskich świadczonych przez kompetentny, doświadczony zespół lekarzy.

    Naszą specjalnością są kompleksowe usługi stomatologiczne, ale świadczymy też usługi w kilku innych specjalnościach.Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aktualną wiedzę i doświadzenie, aby w pełni sprostać potrzebom naszych pacjentów.

    Zapraszamy do kliniki ZANMED!

Ocena pacjentów:

  • Lekarza polecam dla małych dzieci. Znieczulenie podaje Pani doktor bezboleśnie, moje dziecko nawet nie wiedziało kiedy je otrzymało ( mimo ze była to igła). Dla małych dzieci jak najbardziej. Mimo ze drogo, to jednak warto żeby dziecko nie cierpiało. Dlatego oceniam doktor na bardzo dobry.

  • Polecam tego lekarza jeśli chodzi o leczenie ząbków u dzieci mój synek po pierwszej wizycie wyszedł zupełnie wyluzowany i uznał że przyjdzie na następną wizytę, dodam że ma 2,5 roku a dziurka była malutka. Pani doktor wszystko pokazywała mówiła co teraz robi i obeszło się bez stresu.