Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Alergolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Renata Komar

Jesteś tym lekarzem?

278

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • dr komar super bardzo pomogla moiemu synkowi ktory mial dusznosci przed wizyta u pani kpmar lezal 6 razy w szpitalu a po wizycie juz rok spokoju a ma dopiero poltora roku wiec dziekuje i pozdrawiam

 • Ja pojechałam z córką do niej jako pulmonologa,bo córka wciąż kaszlała.Zrobiła testy i to było dla niej najważniejsze.Alergii nie ma ,,sa to sprawy laryngologiczne.Laryngolog nic nie potwierdził,dopiero po kolejnym przekaszlanym roku pojechałam szukać pomocy w Białymstoku do szpitala dziecięcego.Okazało się ze córka ma astmę,szkoda ,że Pani Komar jako pulmonolog zlekceważyła wizytę,bo wcale,nie chciała słuchac z jakim problemem przyjechałam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Prawdziwy lekarz z powołania.

 • Podjełam dopiero co leczenie synka, ale z wizyty byłam bardzo zadowolona. kobieta życzliwa, uprzejma i kompetentna

 • Stanowczo odradzam, mojego syna leczyła na alergię pokarmową, kazała odstawić wszystko co jest z mlekiem, glutenem, miodem, orzechami, kakao itd. przepisała mu mnóstwo leków, zresztą bardzo drogich. Dzięki uprzejmości aptekarki, która zasugerowała mi w delikatny sposób, że niektóre z tych leków można zastąpić tańszymi i nie wszystko należało by podawać dziecku, które nawet nie miało robionych testów na żaden alergen. Pewnie do tej pory mój syn pił by Prosobe. Kiedy w końcu zrobiła z wielką łaską testy okazała się że syn jest uczulony jedynie na miód i orzechy. Dzięki Bogu nie muszę już korzystać z jej usług. Uprzejmością też nie grzeszy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Może i wszystko jest ok,oprócz tego że w przychodni trzeba spędzić pół dnia niezależnie od tego czy wizyta jest na kasę chorych czy prywatna.

 • Ja również potwierdzę iż P. Komar to najlepszy lekarz jakiego znam ( a znam ich wielu)
  Pani dr. jako jedyny lekarz nie zlekceważyła duszności u mojej starszej córki. Zrobiła badania, których inni lekarze nie widzieli potrzeby robić, a z badań wyszło, że dziecko ma astmę, która jest w naszej rodzinie dziedziczna. Dała odpowiednie leki i jak narazie duszności występują rzadziej. Wspólnie z mężem również się u Niej leczymy i jesteśmy bardzo zadowoleni, a nasza młodsza córcia która ma 1,5 roku też jest leczona u P. Komar już od narodzin i do tej pory (od pukać) nic mocno złego się z nami nie dzieję. Pani Dr. służy nam radą nawet przez telefon. Gdy mam jakiekolwiek wątpliwości co do podawanych leków przez lekarza rodzinnego zawsze wolę zadzwonić i poradzić się Pani Dr, a Ona zawsze służy pomocą. Gorąco polecam !!!

 • Dr Komar jest świetną specjalistką, ma bardzo ciepłe usposobienie, jest rzetelna i skrupulatna. Znam ją od niemowlęcia odkąd ujawniły się u mnie objawy alergii. Nie zbagatelizowała objawów, jak to zrobili inni lekarze. dzięki niej dziś jestem bez leków, czuję się doskonale, ale leczenie wymagało wielu lat poświęcenia z mojej strony i pani doktor. P. Komar ma bardzo dobre podejście nie tylko do dorosłych pacjentów, ale co najważniejsze, do dzieci. kolejki przed gabinetem wynikają z tego, że w Giżycku była jedynym alergologiem do niedawna.

 • Bardzo miła, delikatna, kompetentna Pani doktor. Bardzo dobrze radzi sobie z tłumem dorosłych i dzieci pod drzwiami jej gabinetu. Mimo tego każdemu cierpliwie wytłumaczy jak ma postępować, czego unikać. Jak siedzę i czekam w kolejce to ludzie ją bardzo chwalą. Mi osobiście bardzo pomogła żyć z moją alergią. Nigdy nie zapisała mi leków za silnych co zdarzyło mi się, gdy trafiłam kiedyś do innego lekarza, po którego lekach cała się trzęsłam bo były za silne. Uważam, że jest świetna.

 • Liczy się ilość przyjętych pacjentów, a nie jakośc

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz