prof. dr hab. n. med.

Rafał Baranowski

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

1 opinia +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
112 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent I Wydz. Lekarskiego WUM. Staże zagraniczne; Sant Pau Hospital oraz Institute of Cybernetics Barcelona. Pracuje w Instytucie Kardiologii w Aninie (Klinika zaburzeń rytmu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Constance Care Centrum Rehabilitacji

  Mądry i rzeczowy lekarz a przy tym sympatyczny człowiek. W ciągu kilku ostatnich tygodni odwiedziłam kilku lekarzy kardiologów i wreszcie u Profesora znalazłam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania dotyczące mojego zdrowia. Odlowiednio pokierował co robić dalej i mimo, że sytuacja nie jest wesoła, to bardzo się cieszę, że wreszcie trafiłam do specjalisty z prawdziwego zdarzenia. Zdecydowanie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent I Wydz. Lekarskiego WUM.
  Staże zagraniczne; Sant Pau Hospital oraz Institute of Cybernetics Barcelona.
  Pracuje w Instytucie Kardiologii w Aninie (Klinika zaburzeń rytmu serca, kierownik Pracowni Elektrokardiologii). Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
  Autor ponad 200 prac, w tym 90 oryginalnych. Autor podręczników EKG.
  Główne kierunki zainteresowań klinicznych i naukowych: elektrokardiologia, zaburzenia rytmu serca, urządzenia wszczepialne – stymulatory, ICD, CRT
  Konsultacje kardiologiczne ze szczególnym uwzględnieniem terapii pacjentów z zaburzeniem rytmu serca oraz nadciśnieniem tętniczym, chorobą wieńcową (w tym po zawale serca), wadami zastawkowymi, niewydolnością serca, kwalifikacje do operacji kardiochirurgicznych, opieka przed i pooperacyjna, kontynuacja leczenia kardiologicznego w trybie ambulatoryjnym.

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

 • angielski