Radosław Kloryga, weterynarz Dąbrowa Górnicza

lek. wet. Radosław Kloryga

Weterynarz więcej

22 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Legionów Polskich 79, Dąbrowa Górnicza
Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Przychodnia Weterynaryjna

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

I
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam! Bardzo kompetentny, miły i kulturalny lekarz. Wykonał u mojego pieska wszystkie potrzebne badania, bez naciąganie na te zbędne. Leki na serduszko też dobrane świetnie, po 10 dniach już widać, że piesek czuje się lepiej.


J
Użytkownik zweryfikowany

dr Kloryga to świetny lekarz! Bardzo cierpliwy i kompetentny. Mam dwa koty i nie wyobrażam sobie innej opieki dla nich niż u pana Klorygi. I co więcej nie ma pan doktor nic wspólnego z naciąganiem właścicieli na kase, dowód : pewnego razu uroiłam sobie że moja koteczka ma koci katar (no bo sie naczytałam), mój narzeczony pojechał z nią do gabinetu, pan dr osłuchał opukał, temperature zmierzył i wydał werdykt ZDROWY KOT a mój narzeczony NIE MUSIAŁ NIC płacić pomimo że nie jeden weterynarz by sobie za wizyte policzył.


M
Użytkownik zweryfikowany

Z przykrością przychylam się do opinii negatywnej poprzednika. Straciliśmy 2 tygodnie na leczenie dyskopatii... praktycznie - klasyczny przypadek. Pan doktor najpierw postulował przerost prostaty u naszego psa; przy kolejnej wizycie, po ekspresowym osłuchaniu stetoskopem, stwierdził wadę serca - do leczenia na JUŻ!! USG też wtedy wykonał i stwierdził, że jednak prostata jest OK. rentgena polecił wykonać później...wcale nie sugerując, że to będzie rtg kręgosłupa. Chciał dalej oglądać serce. Chwała bogu nie czekałam. Zaniepokoiło mnie, że pies źle reaguje na leki - ponoć mu niezbędne. Skonsultowałam z innym lekarzem w DG (klinika na Kosmonautów) - i polecam! Serca praktycznie leczyć nie trzeba. Pies radzi sobie z nim bardzo dobrze. Skonsultowałam też fakt, iż pies nie chce biegać ani wchodzić po choćby paru schodkach. Nie skacze na fotel, tak jak lubi to robić... Klinika w DG na Majakowskiego 27 i pani doktor Ania stają na wysokości zadania jeśli idzie o natychmiastowe sprawdzenie kręgosłupa i mamy! dyskopatia. Reagować trzeba było natychmiast. Chwała Bogu pies słabo, ale chodzi. Jest szansa... Robimy coś się da, by nadal mógł się poruszać na 4 łapach. Panie "doktorze"... powiem tak: klinika. owszem ładna, ale w diagnozie - KLAPA. Taka prosta sprawa - jamnik. Dlaczego nie sprawdziliśmy po pierwsze kręgosłupa? Nie jestem zatem zadowolona z jakości usług i nie polecam... Zofia


B
Użytkownik zweryfikowany

Chciałabym skomentować wypowiedź osoby, która skrytykowała lekarza za przeoczenie wady serca. Czy uważa Pan, że jedna osoba powinna specjalizować się w każdej dziedzinie? Dlaczego zatem istnieją ludzkie specjalizacje i z bólem brzucha nie idziemy do dermatologa ? Weterynarz bez specjalizacji jest lekarzem ogólnym, rodzinnym, który potrafi wiele wykryć, ale nie jest w stanie zrobić i zauważyć wszystkiego. Dlatego właśnie w trudnych przypadkach udajemy się do specjalisty, również z naszymi zwierzętami. Jeśli chodzi o leczenie popularnych chorób, Pan doktor ma duze doświadczenie i polecam jak najbardziej. Zabiegi również wykonuje dobrze. Sterylizował moją sunię, bez komplikacji i powikłań. Co jest oczywiste, z trudnymi przypadkami należy udać się do specjalistów w danej dziedzinie, bo jedna osoba nie jest w stanie być najlepszą we wszystkim. Co do podejścia do zwierząt, nie będę się rozpisywać, tak miłego weterynarza nigdy wcześniej nie spotkałam. Bardzo polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Ja do Pana dr Radosław, oraz innych tam lekarzy mam pełne zaufanie. Szczerze i gorąco polecam tą przychodnie, nie zawiodłam się na Nich, ani razu. Moje zwierzaki ich uwielbiają. Ja zresztą też, za cierpliwość, podejście, wyrozumiałość i miłość z jaka podchodzą do zwierząt.


K
Użytkownik zweryfikowany

Swietny fachowiec. Specjalista w swojej dziedzinie z niesamowitym podejsciem do zwierzac. Madra, spokojny, opanowany. Goraco polecam wizyty ze swoimi kochanymi zwierzakami u tego doktora a napewno nie bedziecie zawiedzeni!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam. Pana Radek jest świetnym lekarzem, który ma wielkie serce dla zwierząt i dba o dobro "swojego pacjenta". Od kilku lat jeśli coś dolega mojemu pieskowi (11 lat) to udajemy się prosto do Pana Doktora!


Użytkownik zweryfikowany

Jestem pod dużym wrażeniem fachowości tego lekarza, a także jego podejścia do naszego psa oraz sposobu leczenia. Widać, że Pan doktor ma wielkie zamiłowanie do zwierząt, a weterynaria jest jego pasją. Świadczą o tym kwalifikacje - uczestnictwo w sympozjach oraz tytuł specjalisty - nie każdy lekarz może poszczycić sie takimi osiągnięciami.


G

Witam Pan Radosław jest naprawdę świetnym lekarzem do naszej suni zwraca się sympatycznie mówi jak tam nasza gwiazda :) jeśli chodzi o zabiegi wykonane w 100% fachowo. Jak dla mnie najlepszy weterynarz w Dąbrowie, i nie jest aż taki drogi jak mówią


G

Niesamowity lekarz. W środę wieczorem 02.06.2010 u mojej suni Pan doktor zdiagnozował bardzo zaawansowane ropomacicze (widziałam potem zdjęcia z zabiegu) w Boże Ciało rano Pan doktor zorganizował zespół zabiegowy i przeproadził zabieg mimo, że przychodnia w ten dzień nie była otwarta. Po Trzech godzinach sunia wyszła do nas merdając ogonem jak gdyby nigdy nic. Jestem niezmiernie wdzięczna Panu doktorowi za uratowanie życia mojej suni. Myślę że właściciele zwierząt nie mają takiej opieki jaka zapewnia pan doktor naszym czworonogom ;-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania