Zacznę od poczatku.przez prawie rok miałam bóle w posladku promieniujace do prawej nogi.bralam różne

2 odpowiedzi
Zacznę od poczatku.przez prawie rok miałam bóle w posladku promieniujace do prawej nogi.bralam różne leki.Chodzilam na rehabilitacje i nic.Zrobilam rezonans widoczna byla mala przepuklina l5s1.mowiono ze nie kwalifikuje sie do operacji. miałam też zrobiona blokade sterydową ,która po paru dniach przestała dzialac. Długo się męczyłam do tego stopnia że przestałam całkowicie chodzić. Bolało już bardzo przeważnie w pachwinie kłuło ,nie mogłam unieść nogi jakby coś mi się blokowało A przy tym okropny ból. Nie mogłam przekrecac się na łóżku, wstawać,bolalo jak napinalam miesnie posladka itd.zastrzyki i środki przeciwbólowe nie działały. Zdecydowano z dnia na dzień o usunięciu przepukliny. Po tyg od operacji bol wrócił. Bez proszków przeciwbólowych nie mogę funkcjonować.najgorsze,że ten ból potrafi w ciągu kilku godzin mnie tak sparaliżowac znienacka że nie mogę chodzić,unieść nogi. Zrobiłam jeszcze wcześniej rezonans stawu KB. (Wykonano badanie RM stawów krzyżowo-biodorwychw obrazach T1 i T2-zależnych, sekwencje z i bez saturacji tłuszczu. Stawy krzyżowo-biodrowe obustronnie o zachowanych szparach stawowych, bez cech ankylozy kostnej. Powierzchnie stawowe o gładkim zarysie. Stłuszczenie masywów bocznych kości krzyżowej oraz talerzy kości biodrowych. Podchrzęstna sklerotyczna przebudowa talerza prawej kości biodrowej. Poza tym sygnał kości w otoczeniu szpar stawów krzyżowo-biodrowych niezmieniony (bez cech obrzęku szpiku kostnego). Nie stwierdza się obecności płynu w jamach stawowych).Dodam że mam 29 lat A przed tymi problemami uczęszczalam na siłownię. Blagam o pomoc
Proszę sprawdzić u terapeuty proste rzeczy: ruchomosć lub zablokowanie st. KB. Rychomosć bioder do rotacji i przeprostu.

Zapraszam na pijawki lekarskie