Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Cyprysowa 6, Jarosław
Prywatny Gabinet Rehabilitacji Renova

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W gabinecie RENOVA (www.renova-rehabilitacja.pl) zajmuje się terapią chorób narządu ruchu i układu neurologicznego człowieka. Wykonuje zabiegi CHIROP...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bóle kręgosłupa
  • Bóle kończyn
  • Bóle stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Cyprysowa 6, Jarosław

od 50 zł

Prywatny Gabinet Rehabilitacji Renova

Wstępne zaplanowanie terapii bez przeprowadzenia zabiegu

Pozostałe usługi


Cyprysowa 6, Jarosław

od 100 zł

Prywatny Gabinet Rehabilitacji Renova

Zabieg mobilizacji lub manipulacji kręgosłupa lub miednicy, najczęściej poprzedzony terapia miękką.Cyprysowa 6, Jarosław

od 100 zł

Prywatny Gabinet Rehabilitacji Renova

Terapia miękkiej tkanki w tym mięśni więzadeł i powięziCyprysowa 6, Jarosław

od 100 zł

Prywatny Gabinet Rehabilitacji Renova

odreagowanie psychofizyczne stresów fizycznych i mentalnychCyprysowa 6, Jarosław

od 100 zł

Prywatny Gabinet Rehabilitacji Renova

wizyty domowe w uzasadnionych przypadkachCyprysowa 6, Jarosław

od 100 zł

Prywatny Gabinet Rehabilitacji Renova

kompleksowa terapia po zabiegach,artroskopiach na stawach protezopalstykach stawów oraz stanach pourazowychCyprysowa 6, Jarosław

od 50 zł

Prywatny Gabinet Rehabilitacji Renova

plastrowanie statyczne lub dynamiczne

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Rehabilitacji Renova rehabilitacja ortopedyczna

Bartek jest bardzo pozytywnym facetem. Jestem bardzo zadowolony z jego pomocy. Około 5 miesięcy temu przeszedłem zabieg przeszczepu więzadeł w kolanie z częściowym usunięciem łąkotki. Początkowo byłem przerażony stanem kolana i niemożliwością rehabilitacji państwowej. Za namową kolegi postanowiłem porozmawiać z Bartkiem czy będzie w stanie mi pomóc ustawić elementy rehabilitacji tak bym mógł sam jak najwięcej pracować i nie tracić całej fortuny na rehabilitacje. Spotykaliśmy się co tydzień przez 3 miesiące , kiedy już kolona przeszło przez najgorsze fazy trenuje sam i dostatecznie sprawny aby pracować i nawet nieco biegać.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Rehabilitacji Renova biodro i staw biodrowy

Pan.MGR,Bartosz Uryga, przyjechalem na spotkanie z Panem Bartkiem z Warszawy do prywatnego gabinetu,mialem 3 wizyty,niesamowita poprawa mojego biodra I stawu biodrowego,obecnie chodze 5-8 km dziennie,na wiosne planuje ponownie spotkac sie z Panem Bartkiem,moge sfobodnie chodzic,polecam serdecznie wszystkim,MGR.Bartosza Uryga,Pozdrawiam,henryk


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry Specjalista, konkretny, rzeczowy i do tego sympatyczny i serdeczny człowiek. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, dokładnie i fachowo odpowiada na zadane pytania. Ma ręce, które leczą i od razu stawia na nogi. Seria zabiegów przyniosła jak najbardziej pożądane rezultaty, dzięki Panu Bartoszowi znowu normalnie funkcjonuję. Jestem wdzięczna za cenne wskazówki i uwagi oraz dobranie zestawu ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Niego. Polecam wszystkim ludziom młodym i dojrzałym, którym ból nie pozwala normalnie funkcjonować!


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec. Pomógł mi oraz mojej córce. Ja długi czas cierpiałam z powodu bolesnego biodra. Po kilku wizytach u Pana Bartosza czuje się o wiele lepiej. Córka za moją radą również odwiedziła gabinet Renova i praktycznie pozbyła się migren i bólów głowy. Polecam


O
Użytkownik zweryfikowany

Dobry i rzeczowy terapeuta. Przeszłam cykl czterech wizyt związanych z bólem kręgosłupa piersiowego w okolicy miedzy łopatkami. '' Przy okazji " z pomocą prostych ćwiczeń poprawiłam swoją postawe ( okropne odstające łopatki). Jestem Bardzo zadowolona!Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

72 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam mam 23 lata, 4 miesiące temu po umyciu włosów nad wanna (w pozycji pochylonej do przodu i następnie odwiedzeniu głowy ku tyłowi) zmagam się z bardzo poważnymi problemami.

Objawy:

Piszczenie, zatykanie i szum w uszach (zazwyczaj się od tego zaczyna, czasem do tego stopnia że prawie nic nie słyszę trwa do końca)
Uczycie oszołomienia (od początku do końca, wcześniej określałam to jako zawroty głowy ale neurolog lepiej to określił)
Nieregularny rytm serca (w pierwszych godzinach napadu)
Uczycie odrealnienia
Potrzeba skorzystania z toalety
Dreszcze, zimno (zwłaszcza dłonie i stopy)
Uczucie zimna w klatce piersiowej (po lewej stronie poniżej przyśrodkowego końca obojczyka)
Suchość w ustach (5-10 dni)
Drganie głowy (nieregularnie)
Uczucie ‚przechodzenia prądu’ przez nerwy wzdłuż nóg
Brak apetytu, nudności (doszło ostatnio, do 5 dni, nawet przy piciu wody)
Podczas ucisku na głowę uczucie odlatywania
Wykończenie fizyczne
Ogromna sztywność karku (pojawia się po kilku dniach, ograniczenie ruchu głowy w jakimkolwiek kierunku, ewentualnie dochodzi do tego ucisk w okolicy podstawy czaszki/potylicy)
Spięcie mięśni na głowie i twarzy (czasem ciężko nawet coś powiedzieć)
Brak niedowładów, parastezji kończyn
Brak bólów głowy (tylko powierzchowne jakby odmięśniowe)
Brak zaburzeń świadomości

Objawy są tak silne że raz byłam przez to w szpitalu. Cały czas mam wrażenie że zaraz zemdleje.

Mam wrażenie ze wywołują je skrajne pozycje głowy plus na przykład siedzenie z wyciągniętymi nogami lub odkurzanie.

Na początku ‚napad’ trwał ok 10 dni, potem 2 tygodnie, teraz trzyma mnie już ponad 1,5 miesiąca i czuje się jak osoba niepełnosprawna. Nie jestem w stanie siedzieć przy biurku dłużej niż 15 min, położenie się nic nie pomaga. Byłam już u neurologów, neurochirurga, ortopedy, laryngologa i nikt nie potrafi powiedzieć co mi jest.

Z badań obrazowych której były robione czyli TK głowy nie wykazała żadnych nieprawidłowości, doppler naczyń szyjnych nic, MR głowy nic, MR kręgosłupa szyjnego: kifotyzacja fizjologicznej lordozy szyjnej, zmiany dehydratacyjno-degeneracyjne tarcz międzykręgowych C3-C4 i C5-C6. Na poziome C5-C6 niewielka (2,5x6mm), tylna, pośrodkowa wypuklina tarczy międzyokręgowej z objawem uszkodzenia pierścienia włóknistego (strefa HIZ). Drobna osteofitoza przednich krawędzi trzonów kręgów szyjnych.

W przeszłości złamanie prawej kończyny górnej (w wieku 7 lat), uraz kręgosłupa szyjnego na zajęciach gimnastyki (tez około 8 roku życia, noszenie kołnierza stabilizującego)

Byłam u dwóch fizjoterapeutów, obaj nie wiedzieli skąd to, a po ćwiczeniach na odcinek szyjny polegających na spojrzeniu w górę i w dół z lekkim przytakiwaniem głowa i naciskaniem językiem na podniebienie oraz drugie czyli przekręcanie głowy skrajnie w lewo i prawo z jednoczesną pracą oczami dolegliwości pogorszyły się i dodatkowo czułam mrowienie po lewej stronie w okolicy potylicy.

Dodam tylko że, mam 185 cm wzrostu i studiuje stomatologię więc sprawa jest naprawdę pilna, bo obawiam się ze bez pomocy nie będę w stanie zacząć następnego semestru.

Bardzo dziękuję, za poświęcenie czasu na przeczytanie tego wszystkiego i za wszystkie odpowiedzi.

Opisowo są to objawy pochodzenia z kompleksu szczytowo potylicznego - połączenie kręgów C2 z C1 oraz potylicą. Możliwy funkcjonalny ucisk tętnicy kręgowej? Wydaje się że ze względu na drastyczność przebiegu objawów leczenie ręcznie w gabinecie może być objęte pewnym ryzykiem. W takiej sytuacji idealnie pracować w ośrodku zamkniętym przykładowo podczas pobytu na oddziale neurologii mając zabezpieczanie opieką lekarska. Czyli przydałby się ogarnięty fizjo pracujący na oddziale z przyjaznym neurologiem.

Bartosz Uryga

Proszę o pilną odpowiedź.
Dzień dobry, dwa lata temu pojawiał się ból kolana. Przez jakiś czas był spokój, a od ok. 3 miesięcy ból pojawia się codziennie lub co 2/3 dni. Jest to ból tempy i kłujący. Raz pojawia się z prawej strony kolana a raz z lewej. Czasem ból pojawia się wieczorem, czasem w ciągu dnia a bywa też tak, że wstej rano i mija po jakimś czasie lub odczuwam ból do końca dnia, pojawia się też przy różnych sytuacjach :podczas siedzenia, chodzenia, stania lub kucania albo jazdy rowerem. Jest to ból utrudniający mi normalne funkcjonowanie i nie przestaje boleć nawet po silnych maściach i tabletkach. Często też odczuwam słabość kolana - tak jakby nie chciało współpracować. Czasem też kolano zaczyna boleć podczas pierwszego dnia miesiączki.
Ze względu na tryb mojego życia nie mama czasu lekarzy proszę o opinię co by to mogło być i jakie mogą być konsekwencje nie leczonego bolu kolana.

Możliwa torbiel Bakera - trzeba zainwestować czas i zrobić co najmniej USG.

Bartosz Uryga

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W gabinecie RENOVA (www.renova-rehabilitacja.pl) zajmuje się terapią chorób narządu ruchu i układu neurologicznego człowieka. Wykonuje zabiegi CHIROP...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Bóle kręgosłupa
  • Bóle kończyn
  • Bóle stawów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna