Za około półtora roku czeka mnie artroskopia i rekonstrukcja więzadła przedniego w kolanie. Termin m

2 odpowiedzi
Za około półtora roku czeka mnie artroskopia i rekonstrukcja więzadła przedniego w kolanie.
Termin mam teoretycznie przydzielony na 28.06.2021 co może oczywiście ulec zmianie.
Moje pytanie dotyczy głównie rehabilitacji po zabiegu, czy muszę sobie ją załatwiać już teraz nie mając pewnego terminu operacji?
Skierowanie od lekarza rodzinnego wystarczy, czy może taka rehabilitacja po zabiegowa jest po za kolejnością załatwiania z dnia na dzień?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Witam serdecznie
Jak najbardziej, zalecam nawet przed artroskopią w celu przygotowania struktur do rekonstrukcji czy też eliminacji istniejących wad postawy. Warto byłoby zaplanować rehabilitację jak najszybciej po rekonstrukcji, a w razie zmiany terminu przełożyć. Pozdrawiam

Po zabiegu powinien Pan mieć rehabilitacje w warunkach szpitalnych. Oczywiście może Pan mniej więcej po terminie zabiegu mieć już też rehabilitację która bedzie ustalona dużo wcześniej. Pozdrawiam