Z tej strony Magdalena. Szukam rehabilitantów dla mojej mamy. Mama wczoraj miała operację kolana pra

9 odpowiedzi
Z tej strony Magdalena. Szukam rehabilitantów dla mojej mamy. Mama wczoraj miała operację kolana prawego. wstawiana miała endoproteze. Parę lat temu miała operację więzadeł i usuwają źle główną. ma osłabiona mogę. na jesień planowana jest ta sama operacja z endoproteza ale na lewą mogę. Jest osoba po 50. zależy mi na pojazdach do domu. Mama wychodzi w niedzielę z szpitala. chciałabym aby od poniedziałku miała rehabilitację. proszę mi powiedzieć czy Pani takimi osobami się zajmuje i jak cenowo to wygląda ponieważ będę chciała wykupić taki pakiet na więcej niż na jedno spotkanie. proszę o odzew. pozdrawiam
Witam powinna Pani zorganizować wypożyczenie szyny do cwiczen biernych .Ośrodki czy miejsca gdzie wypożycza się takie urządzenia znajdzie Pani w internecie Oczywiście proszę umówić rehabilitantem na wizyty domowe i usprawnia konczyny operowanej proszę również pionizowac i uczyc chodzic Panią bez obciążania kończyny operowanej

Pani Magdaleno, proszę zapoznać się z hasłem "chód z markowanym obciążeniem" i "propulsja". To od kiedy Pacjent może obciążać operowaną kończynę powinien określić lekarz operator. On wie najlepiej jakie warunki do gojenia ma organizm Pani mamy.
Życzę powodzenia
W pierwszej kolejności rozpoczyna się od uruchamiania biernego kończyny operowanej, poprawy krążenia oraz pracą nad obrzękieobrzękńczynie operowanej. Zakresy ruchu oraz możliowść obciążania kończyny w trakcie chodu ustala się z lekarzem operatorem. Fizjoterapeuta wyucza odpowiedniego dla danego okresu chodu o kulach a po zgodzie operatora uczy poruszać się bez kul. W profilu znajdzie pani adres strony internetowej a tam nr telefonu do mnie w rozmowie telefonicznej ustalamy zakres i częstotliwość terapii. Pozdrawiam serdecznie
Tak pani Magdaleno, zajmuję się taką rehabilitacją, również domową. Kontakt do mnie znajdzie pani bez problemu w internecie. Zachęcam do rozmowy telefonicznej w celu omówienia szczegółów.
Witam.
Proszę o podanie miejscowości z której jest pacjentka. Pozdrawiam
Tak dojeżdżam do domu, jeżeli pacjent jest w okolicach Bydgoszczy. Zajmuje się także trapią blizny pooperacyjnych. Proszę o kontakt telefoniczny lub na Facebooku.
Proszę o podanie miejscowości? Pozdrawiam
Witam,
W jakim mieście poszukuję Pani fizjoterapeuty?
Pozdrawiam
zapraszam do kontaktu :)