wymiania czesciowo skroszonej blomby w dolnej szostce z prawej strony

1 odpowiedzi
czy mozna zamowic wizyte prywatna?mam dolna szostka z prawej strony do wymiany blomby,poniewaz czesc sie wykruszyla okolo rok temu.a teraz od dwuch dni boli mnie ten zab i sie zrobila szczelina..chcial bym zrobic ten zab jak najszypciej.w jakich godzinach ma pani wizyty?dalo by rade jeszcze sie umowic na jutro okolo 16godz.pozdrawiam i dziekuje z gory
Niestety, nie prowadzę rejestracji on line. Wizytę można umówić w ramach wolnych terminów w rejestracji, telefonicznie lub osobicie:
32-2315796 (Gabinet Stomatologiczny, ul. Daszyńskiego 30)
32-2370088 (Vadent, ul. Jagiellońska 32)
Serdecznie zapraszam :)