Wykazano u mnie platy w szyji sa w normi ale kiedy sie zdenerwuje strasznie zaciska nie moge jesc an

7 odpowiedzi
Wykazano u mnie platy w szyji sa w normi ale kiedy sie zdenerwuje strasznie zaciska nie moge jesc ani spac. Czesto czuje sie zle jestem matka 5 letniej dziewczynki czasami mam leki mam 28 lat. Czuje sie raz zle raz dobrze ... Czesto spiaca a czasami pelna zycia
Objawy, które Pani opisuje mogą faktycznie mieć związek z zaburzeniami na tle nerwowym. Zachęcam do kontaktu z psychologiem, psychoterapeutą.

Dzień dobry, zajmuje się pani córką, warto zająć się też pani dobrym samopoczuciem. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z psychologiem/psychoterapeutą lub lekarzem psychiatrą np. w poradni zdrowia psychicznego. Pozdrawiam serdecznie.
Skoro zbadała się Pani pod kątem medycznym i okazało się, że pod względem fizycznym nic Pani nie dolega, to oznacza, że problem dotyczy psychiki. Warto zatem udać się na konsultację do psychoterapeuty. Psychoterapeuta pomoże Pani odkryć naturę problemu i zaproponuje pracę, która powinna zwiększyć Pani możliwości poradzenia sobie z nim.
Witam. Jeśli wykluczyła Pani przyczyny somatyczne, zapewne opisane dolegliwości mają podłoże psychiczne. Zachęcam do wizyty u psychologa lub psychiatry, aby przyjrzeć się przyczynom objawów i dobrać odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam Justyna Pojawa - Sidorowicz
Warto skonsultować się z psychologiem lub psychoterapeutą. Objawy, o których Pani pisze mogą być spowodowane przewlekłym stresem. Warto bliżej się temu przyjrzeć.
Dzień dobry. Zachęcam do konsultacji z psychologiem, terapeutą lub lekarzem psychiatrą. Warto zatrzymać się na chwilkę i przyjrzeć temu jak Pani na co dzień funkcjonuje. W jakich sytuacjach pojawia się stres, lęk, przygnębienie, a gdzie odnajduje Pani spokój i radość. Warto zatroszczyć się o siebie, by tych chwil radości było coraz więcej.
Pozdrawiam gorąco Sławomira Papis-Strucinska
Przyczyną zgłaszanych przez Panią objawów są trudności natury emocjonalnej. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest psychoterapia, dzięki której pokona Pani problem, życzę powodzenia