Wybielanie zębów

4 odpowiedzi
Witam Pani Doktor, mam niewiele ponad 20 lat i zęby, które mają bardzo żółty odcień. Jest to spowodowane tym, ze w dzieciństwie często przyjmowałem antybiotyki. Nie palę papierosow i kawe tez pije bardzo rzadko. Czy istnieje szansa, że wybielanie lampą Beyond da dobry efekt? Czy lepiej nie zawracac sobie tym glowy i przyzwyczaic sie do takiego stanu rzeczy? Niestety nie stac mnie na licowki czy korony. Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie
Oczywiście wybielanie zębów na pewno pomoże. Ja osobiście polecam metodę nakładkową wybielania. Efekt taki sam, mniejsze koszty i w każdym momencie można wybielać samodzielnie w domu aby podtrzymać efekt.
Sugeruję wizytę: - 50 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Wybielanie lampą Beyond jest drogie.Koszt od 800do1100zł.Poniewaź ja nie stosuję tego sposobu wybielania nie doradzę czy daje to efekt trwały.Polecam wybielanie nakładkowe.Daje trwały efekt.Można rozjaśnić zęby o dwa tony czyli np.z A3 można uzyskać kolor A2.cena promocyjna u mnie 400zł za zabieg.
Trzeba przyjść i omówić temat
pozdrawiam
Agnieszka Cybulska -Wijatkowska
Dzień dobry, odradzałabym Pani licóki lub korony w tak młodym wieku. Wybielanie lampą powinno przynieść efekt, ale wcześniej jest potrzebna wizyta konsultacyjna - żeby ocenić kolor, ustalić możliwości osiągnięcia koloru docelowego, przeprowadzic higienizację i porozmawiać o sposobach utrzymania zadowalającego koloru zębów.