Witam. Zmagam się z intymną dolegliwością a mianowicie na wardze sromowej większej rośnie mi pęcherz

1 odpowiedzi
Witam. Zmagam się z intymną dolegliwością a mianowicie na wardze sromowej większej rośnie mi pęcherz wypełniony ropą z krwią. Po jakimś czasie pęka, ropa się wylewa i zostaje rana która goi się samoczynnie jednak za jakiś czas znów powstaje pęcherz z ropą, dodam że cały czas w tym samym miejscu. Będąc na wizycie u ginekologa powiedziałam o problemie jednak Pani doktor powiedziała że to zapalenie mieszka włosowego i zniknie samo. Niestety myliła się i non stop to nawraca. Dodam że nie ma znaczenia czy się wydepiluje czy nie, bo proces odnawiania się tego wyglada tak samo. Moje pytanie: czy udać się z tym jeszcze raz do ginekologa (oczywiście innego) czy lekarza innej specjalizacji?
Dzień dobry, trudno z samego opisu wywnioskować, co jest przyczyną pani dolegliwości. Być może tworzy się ropień gruczołu Bartholina. W takiej sytuacji zmianę należy naciąć i założyć specjalny kateter lub zmarsupializować brzegi rany, czyli zabezpieczyć przed ponownym tworzeniem się ropnia. Należy się zgłosić do ginekologa, jeśli znów się pojawi zmiana. Zapraszam do swojego gabinetu
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.