Witam, w trakcie stosunku do pochwowego nie dochodzi u mnie do wytrysku. Tak samo wtedy gdy kobieta

2 odpowiedzi
Witam, w trakcie stosunku do pochwowego nie dochodzi u mnie do wytrysku. Tak samo wtedy gdy kobieta mnie masturbuje. Czasami przeżywam coś bardzo zbliżonego do orgazmu oraz satysfakcję ale nie ma wytrysku. Gdy sam się masturbuje nie ma żadnych problemów wytrysk występuję za każdym razem kiedy chce. W trakcie stosunku z kobietą czuje że wytrysk nadchodzi, zbliża się ale nie dochodzi do skutku (brak wytrysku). Bardzo mnie denerwuje ta sytuacja. Dodam że przez dłuższy czas się masturbowałem prawie codziennie. Myśle że to mogą być nawyki masturbacyjne oraz podświadoma blokada psychiczna. Od pewnego czasu podchodzę na luzie w temacie wytrysku i nie myśle o tym w trakcie stosunku ale nadal nie ma wytrysku. Bardzo proszę o radę.
Witam. Porozmawiaj z seksuologiem, najlepiej urologiem

Dzień dobry. Podstawowa rzecz to bardzo konsekwentne unikanie praktyk autoerotycznych (masturbacja, pornografia).
Wskazane jest natomiast regularne wspolżycie, najlepiej ze stałą partnerką.
Drugim czynnikiem jest "Dr czas". Zazwyczaj stopniowo ( ale czasami skokowo...) sytuacja się poprawia; może to trwać jednak nawet szereg miesięcy...
Zachęcam do cierpliwości/konsekwencji.
Pozdrawiam Poświątecznie . JW 12/23