Witam, W ostatnim czasie mój narzeczony nie jest usatysfakcjonowany z naszego pożycia w sypialni, m

1 odpowiedzi
Witam,
W ostatnim czasie mój narzeczony nie jest usatysfakcjonowany z naszego pożycia w sypialni, mówi że moglabym próbować nowych rzeczy, miec częściej ochotę na sex, pomijając, że natarczywie próbuje mnie przekonać do seksu analnego. Sama staram się jak mogę, tyle że nie chce zmuszać się do tego analu, ale też odnoszę wrażenie, że nie we mnie jest problem. Od dłuższego czasu obserwuję, że narzeczony w każdej wolnej chwili przegląda pornografie i prawie codziennie, masturbuje się w łazience. Woli to robić niż kochać się ze mną. Wielokrotnie łapałam go na tym, że przegląda pornografie czy to w domu, u rodzicow czy na wyjeździe. Wiem też, że ogląda ją w pracy. Próbowałam z nim porozmawiać na ten temat, że to nie jest normalne, ale twierdzi, że faceci tak mają i że nawet polecane jest masturbowanie się. Nie jest w stanie się od tego powstrzymać, zaczął mnie okłamywać w tym temacie, a ja czuję, że przez to stawiam pomiędzy nami mur, ponieważ mnie to odpycha, przestaje czuć się potrzebna a przede wszystkim atrakcyjna.
Kiedyś stwierdził, że to moja wina, ponieważ czesto nie mam ochoty na sex i jak to się zmieni to On przestanie to robić. Ja się postarałam, a on nie przestał. Ostatnim razem masturbował się, przed niespodziewanym stosunkiem. Ja miałam ochotę, On nie był świadomy, że wiem iż się onanizował. Miał problem ze wzwodem, kiedy delikatnie zwróciłam na to uwagę, stwierdził, że to moja wina.
Nie mam pojęcia co się z nim dzieje, dlaczego się tak zachowuje i jak mam mu pomóc. Próbowałam przez rozmowę, ale nie przynosi skutku a próby umowienia się razem do seksuologa powodują rozzłoszczenie. Jestem załamana.
Myślę, że powinniście oboje udać się do specjalisty. Teraz wzajemnie przypisujecie sobie odpowiedzialność za łóżkowe problemy, a to ślepa uliczka. Trzeba przestać się obwiniać i szukać kompromisów. Ktoś z zewnątrz może Wam w tym pomóc.