Witam serdecznie zlamalam zeba gorna 2 panicznie boje sie dentysty przez co zeby wygladaja jak wygla

1 odpowiedzi
Witam serdecznie zlamalam zeba gorna 2 panicznie boje sie dentysty przez co zeby wygladaja jak wygladaja jestem zalamana z pretensjami oczywiście do siebie . dlatego po tak pozytywnych komentarzach i opinach chciała bym w koncu zrobic porządek z zebami. Jaki koszt odbudowy zlamanego zeba? I oczywiście wizyta jak najbardziej by wszystko naprawic .pozdrawiam serdecznie
Koszt naprawy zależy od rodzaju uszkodzenia. Na przykład odbudowa zęba polegająca na wykonaniu korony może kosztować od 500 do 1500 zł. Natomiast w przypadku konieczności wstawienia implantu zębowego koszt może wynosić od 1500 do 5000 zł. Aby uzyskać dokładną wycenę, należy umówić się na wizytę u stomatologa. Dentysta będzie w stanie ocenić stan Twojego zęba i przedstawić Ci różne opcje naprawy. Życzę Ci powodzenia i wszystkiego dobrego!