Witam serdecznie . Od 3 mc zmagam się z powiększonymi i bolesnymi węzłami chlonnymi. Nadal szukam pr

1 odpowiedzi
Witam serdecznie . Od 3 mc zmagam się z powiększonymi i bolesnymi węzłami chlonnymi. Nadal szukam przyczyny. Dzis odebrałam wyniki które zlecił mi laryngolog. Oczywiście udam się na wizytę ale do tego czasu się zamartwie. Czy to coś poważnego i czy to może być powód. Proszę o interpretację
AS-LYMP% .20 ,
Wirus Epstein-Barr (EBV) (ICD-9 F49) 62.23
Wirus Epstein-Barr (EBV) (ICD-9 F5) 0.13
Reszta morfologii w normie, Ob i crp też dobrze
 Konstanty Dąbski
Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
Sandomierz
Papiery nie mówią wszystkiego. Muszę mieć przed sobą żywego człowieka.Długo porozmawiać,spojrzeć w oczy, popytać o wszystko. Przyjedź.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.