Witam serdecznie Mam problem sexuologiczny. Współżyje od 18 roku życia obecnie lat 30. Odkąd pamięt

1 odpowiedzi
Witam serdecznie
Mam problem sexuologiczny. Współżyje od 18 roku życia obecnie lat 30. Odkąd pamiętam odczuwam przyjemność podczas stymulacji łechtaczki, orgazmy również tylko łechtaczkowe, ale nie przeszkadza mi to. Bardzo lubię pieszczoty piersi. Przez lata nie czułam nic, żadnej przyjemnośći podczas penetracji, jakby moja pochwa była z drewna. Próbowaliśmy z mężem różnych pozycji i nie przynosiło to efektu. W zeszłym roku urodziłam dziecko. Dwa tygodnie po porodzie moje libido szalało. Po wizycie kontrolnej u ginekologa zaczęliśmy się kochać, oporów nie miałam. Nie potrafię tego opisać słowami, ale przyjemność jaką odczuwałam podczas penetracji zaskoczyła nawet męża. Nie dość, że penetracja dawała ogromną przyjemność to moja łechtaczka dawała silniejsze orgazmy. Niestety po jakimś czasie przestałam odczuwać taką silną przyjemność i znowu czasami zdarza mi się że nic nie czuje. Dodam że z mężem uprawiamy zawsze sex na jeźdźca z powodu jego gabarytów. Proszę o poradę dlaczego po porodzie miałam taką przyjemność a z biegiem czasu to zanikło i czy można coś z tym zrobić? Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry,
Widocznie był to efekt pewnych zmian w gospodarce hormonalnej organizmu, ale to też był ważny komunikat dla Pani, że jest Pani zdolna do tego typu przeżyć.
Zanik, który nastąpił może być okazją aby Pani poszukała z partnerem pomoc u psychologa/seksuologa..bo jak Pani sama się doświadczała jest temu warta .