Witam serdecznie. 3 tygodnie temu mialam wykonany zabieg u lekarza medycyny estetycznej,bylo to wyp

1 odpowiedzi
Witam serdecznie.
3 tygodnie temu mialam wykonany zabieg u lekarza medycyny estetycznej,bylo to wypelnienie doliny lez kwasem hialuronowym Redensity ||
Po wykonaniu zabiegu zauwazylam ze z prawej strony jest delikatne zgrubienie,lekarz powiedzial ze sie wszystko unormuje,zalecil nawadniac sie.
Lewa strona wygladala dobrze,ale porownujac z prawa bylam zalamana.
Po tygodniu poszlam na kontrole, to zgrubienie to byla taka gulka ktora przesuwala sie,ale lekarz powiedzial ze sie wchlonie i mozna masowac.
Nic podobnego, minal drugi tydzien i bylo bez zmian.
Udalam sie Po raz kolejny na kontrole,pan dr uciskal ta okolice i powiedzial ze jest wszystko dobrze .
Gdy wrocilam do domu zalamalam sie,W lusterku zobaczylam ze Pod prawym okiem zrobil sie waleczek,kwas przesunal sie i jest widoczny nad zaglebieniem,przez co efekt jest odwrotny do zamierzonego.
Bardzo jest widoczny przez co moja twarz nie wyglada za dobrze.
Po tygodniu poszlam poraz 3 do lekarza,uznal ze to moja wina bo musialam za mocno uciekac ta okolice.
Kiedy to nie ja jestem temu Winna.
Zaproponowal mi ze mozece dolozyc troche kwasu w miejsce gdzie jest widoczne zapadniecie.
Niewiem co zrobic,nie wydaje mi sie ze jest to dobry pomysl,poniewaz kwas przesunal sie wyzej i dolozenie pogorszy efekt.
Dlaczego tez ja mialabym placic za to,przeciez juz zaplacilam Za zabieg ktory nie udal sie.Czuje sie oszukana i troszke pokrzywdzona.
Byl to dla mnie spory wydatek musialam z wielu rzeczy zrezygnowac zeby pozwolic zrobic cos dla siebie a teraz niewiem co robic.
Bardzo zle sie z tym czuje,nie mam ochoty wychodzic z domu.
Proszę o jakas radę,dodam jeszcze ze nie chciałabym korzystać z hialuronidazy.
Pozdrawiam
Przede wszystkim bardzo mi przykro, że ma Pani taki kłopot. Dokładanie wypełnienia w takiej sytuacji nie jest najlepszym pomysłem…
Taki widoczny wałeczek kwasu należy rozpuścić, ponieważ sam z siebie nie zniknie tak szybko. W tej okolicy kwas potrafi się utrzymywać do kilku lat. Jeśli obawia się Pani hialuronidazy w zastrzyku to chcę Panią pocieszyć, że są już dostępne alternatywne metody na pozbycie się kłopotu.