Witam, pół roku temu miałam rekonstrukcję ACL (przeszczep z części przyśrodkowej) i plastykę łękotki

1 odpowiedzi
Witam, pół roku temu miałam rekonstrukcję ACL (przeszczep z części przyśrodkowej) i plastykę łękotki przyśrodkowej KL.
(Mam takie 3 małe blizny w obrębie kolana i 1 większą na skos lekko pod kolanem)
Sam staw kolanowy mnie nie boli.
Boli mnie strasznie przyśrodkowa cześć kolana i pod blizną ( też od połowy blizny w kierunku przyśrodkowa) zrobiło się takie zgrubienie, którego nie mogę nawet dotknąć bo tak mocno boli ( ale jest to tkanka miękka bo jest ruchoma).
Ortopeda wykonał mi nieco wcześniej tzn. 4m-ce po zabiegu iniekcję dostawową ( bo twierdził, że to od stawu) ale wciąż boli.
Dodam tylko, że mam stojąca pracę i do tego stale dźwigam (praca na produkcji okien drewnianych) więc nie mam szans się oszczędzać ale w dni wolne też to miejsce bardzo boli.
Proszę mi powiedzieć, czy jest szansa, że mi to przejdzie a jeśli tak to po jakim czasie?
Dziękuję
najbardziej prawdopodobna przyczyna to drażnienie tkanek podskórnych przez szwy użyte do plastyki łąkotki - jeżeli była szyta... w celu zaproponowania leczenia/postępowania konieczne jest obejrzenie karty informacyjnej z leczenia szpitalnego, obrazów z aktualnego badania kolana za pomocą rezonansu magnetycznego oraz fizykalne badanie kolana podczas konsultacji ortopedycznej