Witam, podczas irygacji nosa (jakies dwa tygodnie temu) poszlo mi cisnienie do ucha i od tego czasu
1
odpowiedzi
Witam, podczas irygacji nosa (jakies dwa tygodnie temu) poszlo mi cisnienie do ucha i od tego czasu mam je zatkane, teraz po dwoch tygodniach czuje takze cisnienie w drugim uchu i rowniez jest zatkane. Ponadto dzwiek jaki slysze w uszach przypomina pekanie babelkow/piany. Wydaje mi sie ze probowalem juz wszystkiego lacznie z balonikiem Otovent. Czy jest mozliwosc odetkania uszu mechanicznie, czy musze po prostu czekac?
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Daniel
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Daniel
Musisz podać do Sądu producenta irygatora i reklamodawcy tego szkodliwego zabiegu. To oszustwo. nie ty jeden po irygacji ogłuchłeś. Wszystkie reklamy w telewizji to szambo!
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam, czy lek Setaloft (sertralina) wpływa na skuteczność antykoncepcji hormonalnej jednoskładnikowej (Slinda) ? Setaloft (100mg) brany rano, Slinda na wieczór.
- Dzień dobry, Czy istnieje szansa na zarażenie się hiv w punkcie pobrań gdyby pielęgniarka pomyliła się i użyła 2 razy jednej igly ? Jaka jest szansa na zarażenie się HIV przy takim jednorazowym wkłuciu w żyłę gdyby hipotetycznie była tam krew nosiciela ? Dziękuję za pomoc
- Witam serdecznie caly zespol lekarski...mam pytanie i prosbe.moja 14 letnia suczka boryka sie 1.5 roku z przewleklym zapaleniem jamy nosowej...zrobilam MRT i to bylo ostateczna diagnoza Rihitis...choroba odchodzi po antybiotku i zaraz nawraca...robie ihalacjie wszysko co mozliwe...czy jest jeszcze…
- Witam, czy jeśli odstawiłam tabletki antykoncepcyjne w październiku i w listopadzie oraz w grudniu dostalam miesiączke regularnie i przebiegła normalnie, to czy jest możliwość ze teraz w styczniu okres spoznia mi sie przez te tabletki, czy ona mogą miec dalej wplyw na moj regularny okres?
- Witam. Mam taki problem, że 2 tygodnie temu miałam miesiączkę. Później zaczęłam kolejny blister tabletek. Tabletki to Elin. W niedzielę zapomniałam wziąć ale w poniedziałek wzięłam. Natomiast teraz normalnie mam bole okresowe i krwawienie. Czy to przejdzie? Czy to normalne że po tygodniu znowu…
- usunąłem wczoraj "7" górną , cała noc nie przespałem z powodu gromadzenia się zakrzepów i krwii , do teraz mam krwawienia czy to normalny proces ?
- Witam proszę o interwencję wyniku. JAKOSC PREPARATU Rozmaz odpowiedni do oceny - obecne komórki gruczotowe (endocerwikalne). ROZPOZNANIE NIE STWIERDZONO NEOPLAZJI SRÓDNABLONKOWEJ ANI NOWOTWORU ZLOSLIWEGO INTERPRETACJA / WYNIK Czynniki infekcyjne: obecne grzyby (morfologiczne odpowiadajace Candida…
- Czy jest możliwość bycia uczulonym na lubrykant. Używałam już z partnerem kilku-wszystkie na bazie wody. Podczas stosunku wszystko jest ok, natomiast ok. 2 dni po odczuwam mocne pieczenie, a nawet zdarzyło się oddawać mocz z krwią. Gdy nie używamy lubrykantu ten problem się nie pojawia. Czy jest…
- Mam 40 lat i ok 9 cm miesniaka na lewej str tylniej ścianie macicy,czy Pan doktor jest w stanie usunac tego miesniaka w sposób maloinwazyjny?szukałam pomocy już wszędzie mówią o usunieciu całej macicy
- Czy anoskopia może nie wykryć szczeliny odbytu? Jakie badanie wykonać by mieć pewność, że nie ma się szczeliny?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.