Witam państwa serdecznie,bardzo się boję co mi jest od wczoraj mam dziwne bolące mówienie od pięty,

5 odpowiedzi
Witam państwa serdecznie,bardzo się boję co mi jest od wczoraj mam dziwne bolące mówienie od pięty, które idzie powoli do góry nóg.... Czy to może mieć związek z tym że od 3 dni używam PRANAMAT leżę po 10 minut.... bardzo proszę o odpowiedź ponieważ nie mogę ściągnąć aplikacji bo jestem za granicą...
Dzień dobry, można szukać powiązań z używaniem maty, jednak jest to trudne i byłbym ostrożny. Proponuję odwiedzić fizjoterapeutę, który wykona odpowiednie badania i sprawdzi gdzie może leżeć przyczyna takich objawów. Powodów bolących pięt może być mnóstwo - od zacisanych butów, przez nieodpowiednie stawianie kroków aż do nadwagi. Fizjoterapeuta na podstawie wywiadu musi wykluczyć również inne, często poważniejsze choroby lub w przypadku pewnych podejrzeń odesłać do innego specjalisty celem dalszej diagnostyki.

Dzień Dobry, zachęcam do skorzystania z usług fizjoterapeuty. Fizjoterapeuta zbierze pełen wywiad, wykona badanie funkcjonalne, ustali przyczynę problemu oraz wdroży plan leczenia.
Dzień dobry. Przyczyn może być dużo. Nie uwzględniał bym samej maty jako czynnika sprawczego Pani dolegliwości, jednakże w jakimś celu Pani zastosowała tą matę. Możliwe, że powód występuje gdzieś w okolicy kręgosłupa, pośladka a może być związany z lokalnym problemem stopy. Zalecam wizytę u fizjoterapeuty/osteopaty w celu dokładnej diagnostyki funkcjonalnej. Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry, zalecam konsultację u dobrego fizjoterapeuty czy osteopaty. Pozdrawiam, Piotr.
Dzień dobry,
Aby wykluczyć wpływ maty, odstawiłbym ją na 2-3 dni i zobaczył czy objawy przejdą. Nachodzi pytanie, z jakiego powodu używa Pani maty? Jeśli związane jest to z bólami kręgosłupa lędźwiowego, to warto udać się do fizjoterapeuty lub osteopaty.

Z poważaniem

Wojciech Szreder - CM REHAB