Witam. Oto moje wyniki na toxo . Jestem teraz w 14/15 tyg ciąży. WB toxo igm ujemny . I wszystkie
1
odpowiedzi
Witam. Oto moje wyniki na toxo . Jestem teraz w 14/15 tyg ciąży.
WB toxo igm ujemny .
I wszystkie inne odczynniki ujemne.
WB toxo igG dodatni
Rop1c ujemny
Mic 3ujemny
Gra7dodatni
Gra 8ujemny
P30dodatni
Gra1 dodatni
Mag 1dodatni
R sag 1ujemny
Przy tych odczynikach norma to wszystko ujemne .
WB toxo awi :
P30 niska avi
Mag 1 graniczna avi
Gra 1 graniczna avi
Proszę o interpretację. Pozdrawiam
WB toxo igm ujemny .
I wszystkie inne odczynniki ujemne.
WB toxo igG dodatni
Rop1c ujemny
Mic 3ujemny
Gra7dodatni
Gra 8ujemny
P30dodatni
Gra1 dodatni
Mag 1dodatni
R sag 1ujemny
Przy tych odczynikach norma to wszystko ujemne .
WB toxo awi :
P30 niska avi
Mag 1 graniczna avi
Gra 1 graniczna avi
Proszę o interpretację. Pozdrawiam
Najpewniej wyniki wykluczają ostrą toksoplazmozę w ciąży na chwilę wykonania badań. Co jednak wymaga ustalenia i wdrożenia zasad dalszego bezpiecznego postępowania po konsultacji ze specjalista chorób zakaźnych.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam Miesiączka spóźnia mi się już 22 dni Zazwyczaj nie miałam takiej sytuacji miesiączka spóźniała się max 5 dni Nie przyjmuje żadnych leków na stałe ani nie zabezpieczamy się z partnerem. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 31 sierpnia a skończyła 5 września Dni płodne według kalendarzyka…
- Bardzo proszę o interpretację wyników dot. krzywej cukrowej i insulinowej, po obciążeniu glukozą; insulina na czczo 10,3, po godz. 56,1, po 2 godz. 23,5, glukoza na czczo 82,11, po 1 godz. 95,3, po 2 godz. 83,2. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.
- Dzień dobry, przyjęłam dwie tabletki Slinda jednego dnia. Kolejne opakowanie zaczęłam 1 dzień wcześniej. Czy wpłynie to na skuteczność antykoncepcji?
- Witam, mam zapalenie migdałów, biorę antybiotyk Klacid, gorączki nie ma ale bardzo mam zatkane zatoki i boli mnie głową czy mogę stosować ibum zatoki jednocześnie z antybiotykiem?
- Mam pytanie do ginekologa. Od roku mam problemy z miesiączka, mam 46 lat. Nie miałam stosunku bez zabezpieczenia ponieważ raczej uważam. Od pół roku nie mam wogole miesiączki tylko plamienie dwudniowe. Boli mnie brzuch, mam wzdęcia, zaparcia, cały czas się pocę. Robiłam testy ciążowe, wyszły…
- 4 dni temu w palca ugryzł i podrapał mnie dziki kot. Miejsce ugryzienia jest spuchnięte a skóra zdrętwiała i sucha. Co robić?
- Chciałabym zapytać, mając na 99 % dni płodne, czy jest możliwość zajścia w ciąże po przeniesieniu na palcach spermy?
- Witam wyrósł mi w dolnej części lewego pośladka mały guz pod skórą lecz dobrze wyczuwalny. Nie przemieszcza się, nie boli. Co to może być i do kogo się udać? Dermatolog czy chirurg?
- Dzień dobry. W sobotę miałam robiona beta HCG wyniosła 31300 a w poniedziałek wyniosła 42500 czy to oznacza że ciąża się nie rozwija? Jestem od 3 dni na duphastonie 2×2. Wizytę mam za tydzień. Miałam robione USG był pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym ale zarodka brak. Z miesiączki wychodzi…
- Czy można ze sobą łączyć leki zewnętrzne Aklief i Epiduo? Lekarz dermatolog zalecił mi stosowanie Aklief dwa razy w tygodniu wieczorem a w pozostałe dni Epiduo. Pytam, ponieważ w ulotce jest napisane aby nie łączyć Epiduo z retinoidami i zastanawiam się czy lekarz słusznie zalecił mi łączenie…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.