Witam.Ostatnio coś strzeliło w lędźwiach przy podnoszeniu dziecka.Odczówam przy wstawaniu ciągnięcie

4 odpowiedzi
Witam.Ostatnio coś strzeliło w lędźwiach przy podnoszeniu dziecka.Odczówam przy wstawaniu ciągnięcie w lewej nodze z tyłu.Teraz doszło mrowienie,parzenie, ciągnięcie,promieniuje do stopy.Co robić na rehabilitację czekam.
Dzień Dobry, aby uzyskać realną pomoc musiałby Pan zgłosić się do jakiegoś gabinetu fizjoterapii. Prawdopodobnie doszło do przeciążenia z powstaniem stanu zapalnego, ewentualnie mniejszego lub większego urazu dyskowego. We własnym zakresie można chłodzić rejon ciała, z którego pojawia się mrowienie, parzenie, przyjmować pozycje przeciwbólowe, nie wykonywać ruchów nasilających ból + ewentualnie skonsultować się z lekarzem w celu doboru leków przeciwzapalnych. Powodzenia! Pozdrawiam Serdecznie

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Dzień Dobry, zachęcam do skorzystania z usług fizjoterapeuty. Fizjoterapeuta zbierze pełen wywiad, wykona badanie funkcjonalne, ustali przyczynę problemu oraz wdroży plan leczenia.

Chłodzić, przyjmować leki przeciwzapalne i nie przeciążać, leżeć w pozycji krzesełkowej lub na boku prawym. Najlepiej udać się jak najszybciej do wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Pozdrawiam!

Dzień dobry,
Jak już wspomniano proszę udać się do fizjoterapeuty lub osteopaty celem konsultacji. Jeżeli ból, uniemożliwia rodzinne funkcjonowanie sugeruję również udać się do lekarza w celu ustawienia Pana/ Pani Lekowo.

Pozdrawiam
Wojciech Szreder - REHAB Gdańsk

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.