Witam od lat mam problem z bardzo małym penisem wręcz mikro w zwisie nie raz go nie widac mam 26 lat

1 odpowiedzi
Od lat mam problem z bardzo małym penisem wręcz mikro w zwisie nie raz go nie widac mam 26 lat 200 cm wzrostu a w majtkach ledwo co co pewnie ma wpływ na druga stone wstyd przed partnerka ze on taki mały i co dojdzie do zbliżenia ja juz na finishu dodam ze ona ma juz 2 dzieci tlatego tez watpie zebym ja zadowalal i unikam stosunku jak ognia poprzednia partnerka byla inna i moze z nia bylo inaczej bo ona tylko reka to robila i po rozstaniu ja sam tez juz probowalem duzo sposobow nawet masaze prostaty ale to mioc nie daje . dodam ze czesto bylem na dopalaczach typu kokaina amfetaminai substancje nn. juz mam dosyc tylko tak moglem dluzej zadowalac partnerke . chcialbym sie przekonac czy to naprawde moja wina ze nigdy nie doceniony penis to mogl spowodowac ? czy walenie konia od czasow 1 klasy gimnazjum ? dodam ze na pierwszy kontakt z dziewczyna mialem 19 lat i tak sie zblokowalo mi wtedy ze ona nie mogla dac rady zebym zaszczytował i strasznie mi ftedy jadra napuchły ale po 12h akcji poszło . przy tej partnerce bylo inaczej nie zdazylem wsadzic i poszło w majtki i 0 reakcji na wstawanie .
Witam! Pisze Pan o penisie w stanie spoczynku, ale to zbyt mało, by stwierdzić, że faktycznie jego wielkość utrudnia Panu prowadzenie satysfakcjonującego życia seksualnego. Rozmiary członka w zwisie i we wzwodzie są od siebie niezależne a to oznacza, że mężczyzna, którego penis w stanie spoczynku jest mniejszy od innych, może w momencie podniecenia dysponować narządem spokonie mieszczącym się w normie.PRZECIĘTNA długość penisa wynosi od sześciu do dziesięciu centymetrów w spoczynku a w wzwodzie wydłuża się do 11-17 centymetrów, jednak mały penis zazwyczaj nie jest przeszkodą w prowadzeniu udanego życia seksualnego. Kobiety częściej zgłaszają dyskomfort z powodu zbyt dużego przyrodzenia swoich partnerów (ból) niż z powodu jego mniejszych rozmiarów, choćby dlatego, że dla wielu z nas faktycznie nie rozmiar i sama penetracja ma znaczenie a intymna więź z partnerem, jego zaloty, pieszczoty, uważność, fantazja seksualna. To wszystko można ćwiczyć, rozwijać, budować razem z partnerką. Ponieważ w Pana pytaniu jest mnóstwo wątków, warto, gdyby wszystkie wątpliwości rozwiał Pan w czasie indywidualnej konsultacji. Te dotyczące rozmiarów i funkcjonowania Pana członka z lekarzem urologiem, te dotyczące budowania i poprawiania życia erotycznego własnego i partnerki- z psychoseksuologiem. Powodzenia :)