Witam,od jakiegoś czasu gdy kucam bola mnie miesnie z tylu nogi prawej. Nawet gdy kucam dosłownie ch

6 odpowiedzi
Witam,od jakiegoś czasu gdy kucam bola mnie miesnie z tylu nogi prawej. Nawet gdy kucam dosłownie chwilę nie mogę jej rozsprostowac bo tak
bola miesnie.
Jeśli był uraz to trzeba iść do ortopedy, jeśli nie to do fizjoterapeuty. Trzeba ustalić źródło problemu, za mało informacji by coś konkretnego napisać.

Dzień dobry,
zdecydowanie zbyt mało informacji. Polecam udać się do specjalisty ortopedy/fizjoterapeuty. Pomocne przy stawianiu diagnozy mogą okazać się również badania dodatkowe: USG, MRI ale o skierowaniu na nie powinien zdecydować specjalista do którego uda się pacjent.
Pozdrawiam
Zalecam udać się do fizjoterapeuty, który dokładnie Pana zbada. Źródeł problemu może być kilka, a informacje które Pan podał są zdecydowanie niewystarczające. Pozdrawiam.
Dzień dobry
przyczyn może być kilka. Sugeruję udać do fizjoterapeuty w celu przeprowadzenia diagnostyki funkcjonalnej i ustalania przyczyny dolegliwości.

Pozdrawiam
Spróbować ćwiczeń rozciągających, masaży jeśli chcemy na własną rękę działać. Jeśli szukamy specjalisty to fizjoterapeuta i umówienie się na konsultację z wywiadem by znaleźć przyczynę skąd taka dolegliwość.
Dzień dobry, jedynie wnikliwy wywiad, szczegółowe badanie i odpowiednio dobrane leczenie pozwoli pozbyć się opisanych dolegliwości. Fizjoterapeuta jest w stanie w warunkach gabinetowych przeprowadzić cały proces leczenia, a w razie potrzeby i szerszej diagnostyki pokierować do odpowiedniego specjalisty. Zapraszam na wizytę do Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna Paweł Mełech Osiedle Dywizjonu 303 76, 31-874 Kraków,
Pozdrawiam!