Witam. Od dziecka miałem częste anginy mniej więcej co 2miesiace się zdarzały. Chodziłem do lekarza
1
odpowiedzi
Od dziecka miałem częste anginy mniej więcej co 2miesiace się zdarzały. Chodziłem do lekarza rodzinnego i za każdym razem dostawałem antybiotyk . 3 miesiące temu po imprezie dostałem nerwice natręctw . Zrobiłem wymaz i wykryto u mnie paciorkowce ( nie była napisana odmiana ) poszedłem do rodzinnego i powiedział ze to normalne i ze każdy je ma . Niedawno downiedzialem się ze przez paciorkowce powodujące u mnie anginę mogłem dostać OCD ciagle mam myśl żeby kogoś zabić . Myślice ze mogło to się pojawić od paniorkowcow ?Co mam zrobić ? Zgłosić psychiatrze ? Czy jeszcze raz zrobić wymaz z gardła ? Czuje się bez silny. Mam 18lat.
Po co robić kolejny wymaz z gardła? Myślę, że psychiatra pomoże lepiej. Pozdrawiam.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.