Witam . Od dłuższego czasu zauważyłam u siebie poważne zmiany , nie potrafię poradzić sobie z emoc

2 odpowiedzi
Witam .
Od dłuższego czasu zauważyłam u siebie poważne zmiany , nie potrafię poradzić sobie z emocjami mam 3letnia córkę i z nią mam poważny problem ponieważ przechodzi chyba przez trudny etap w swoim życiu ,nie słucha mnie wcale , potrafi sama sobie zrobić krzywdę tzn upaść na prostej drodze tak po prostu bo się podknie, uderza się o byle różne przedmioty i to na codzien powtarzamy jej żeby bardziej uważała zaczęła patrzeć co robić.. robi wszystko na przekór , jest złośliwa i mam tego serdecznie dość od dłuższego czasu nie potrafię sobie poradzić ze sobą ponieważ za każdym razem reaguje do córki krzykiem, wściekłością ,złością czasem mam na prawdę bardzo złe myśli..i zaczyna mnie to przerażać a żeby tego było mało to jestem w ciąży i boje się że przez ten stres bardzo duży coś się stanie . Chciałabym aby ktoś mógł mnie pokierować gdzie mam się zgłosić ? Nie potrafi przetłumaczyć córce ani sama się uspokoić potrzebuje pomocy .
Zaproponowałabym terapie rodzinną, żeby przyjrzeć się waszej relacji, temu co nie dzieje. Po takim konsultacyjnym spotkaniu można zdecydować co dalej.

Możliwe, że opieka nad dzieckiem i inne obowiązki sprawiły, że pojawiło się "przebodźcowanie" i utrata kontaktu z własnymi emocjami. Zachęcam do skorzystania z porady psychologa, aby określić kierunek pracy
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 130 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.