Witam Od 3 tygodni doskwiera mi Ból kręgosłupa lędźwiowego ale tylko z prawej strony, Doszło chyba

2 odpowiedzi
Witam
Od 3 tygodni doskwiera mi Ból kręgosłupa lędźwiowego ale tylko z prawej strony,
Doszło chyba "drętwienie pośladka , czasem ból uda , łydki i prawego jądra , gdy leżę ból trochę ustępuje bądź wgl nie boli. Najbardziej odczuwalne jest przy chodzeniu i schylaniu.
Na początku sądziłem ,że to korzonki , stosowałem leki różnego rodzaju i nadal nic nie przeszło.
Proszę mi doradzić do jakiego lekarza mógłbym się wybrać i jakie mogą być przyczyny tych dolegliwości.
Dziękuję i pozdrawiam.
Dzień dobry,objawy które sa opisywane są charakterystyczne dla objawów konfliktu krążka międzykregowego ze strukturami nerwowymi. W celu postawienia właściwej diagnozy i wdrożenia leczenia bardzo proszę udać się na wizytę do fizjoterapeuty. Pozdrawiam serdecznie, Michał Lenartowicz

Dzień dobry,
Takie objawy najczęściej sugerują na problem strukturalny w obrębie krążka międzykręgowego i kompresję na elementy układu nerwowego.
Fizjoterapeuta powinien uporać się z problemem.
Promieniowanie, o którym Pan mówi może dotyczyć również uszkodzenia w obrębie mięśnia biodrowo-lędźwiowego w następstwie kompensacji urazu.