Witam. Od 2 lat chodzę 2 razy w tygodniu na terapię psychodynamiczą ( zab. osobowości mieszane). Nie

4 odpowiedzi
Witam. Od 2 lat chodzę 2 razy w tygodniu na terapię psychodynamiczą ( zab. osobowości mieszane). Nie widzę mimo to żadnych zmian w swoim samopoczuciu. Te same objawy co zawsze, nawet silniejsze. Czy coś powinnam zmienić?
Dzień dobry,
myślę, że warto byłoby tę kwestię omówić z własnym terapeutą, odnosząc się postawionych przed terapią celów. Być może wspólna analiza sytuacji pozwoli sformułować nowe cele lub zweryfikować dotychczas postawione. Moim zdaniem wniesienie Pani wątpliwości na terapię, może okazać się bardzo istotne w dalszym procesie terapeutycznym.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dwa lata, dwa razy w tygodniu... Coś zmienić-tak, terapeutę.
Przychylam się do zdania, że te spostrzeżenia warto omówić z terapeutą. Czasami taki krok jest bardzo oczyszczający - porządkuje cele i dobór interwencji terapeutycznych. A czasami okazuje się, że formuła tej relacji się wyczerpała. Życzę powodzenia!
zgadzam się z dr. Janiakiem
dodatkowo zmieniłbym nurt terapeutyczny oraz naturalnie częstotliwość
sesji.
Pozdrawiam i życzę pogodnych, a przede wszystkim zdrowych świąt.
Pozdrawiam Krzysztof Dudziński