Witam, na początku zaznaczę, że jutro mam wizytę u laryngologa i czekam na wyniki z RTG kręgosłupa s

1 odpowiedzi
Witam, na początku zaznaczę, że jutro mam wizytę u laryngologa i czekam na wyniki z RTG kręgosłupa szyjnego, ciśnienie krwi w normie.

Wyniki badań wskazują na jakiś stan zapalny, a mianowicie crp-22,4, neut 1,6 (norma 2-7), neut% 38.7 (50-70), lymph% 38.9 (25-30).

Objawy - dziwne uczucie w głowie przypominające zawroty, ból i zmęczenie oczu, uczucie przy chodzeniu jakby mi mózg "skakał", lekki nieustępujący ucisk z tyłu głowy, uczucie gorąca na twarzy, zmęczenie; zawroty nasilają się przy chodzeniu.
Dziś miałem bardzo nieprzyjemny objaw po przebiegnięciu spokojnym truchtem dosłownie 20metrow - straszne szumy uszne, dzwonienie, gwizdy, myślałem że uszy zaraz mi eksplodują 3h po incydencie jestem strasznie osłabiony j dalej mam lekkie piski w obu uszach.

Dwa miesiące temu miałem również podobne wyniki badań i dziwne objawy - 2 tygodnie bolały mnie wszystkie mięśnie, do tego stopnia że utrudniało to funkcjonowanie, nie wiem czy sprawy mogą być jakoś powiązane ze sobą.
Oczywiście trzeba myśleć również o przebytym przed 2 miesiącami Covid19 i aktualnie późnymi powikłaniami lub aktualnie świeżym Covidzie. Wskazane wykonanie badania z krwi na obecność przeciwciał i aktualnego wymazu na Covid.