Witam mialem wypadek samochodowy doznalem urazu kregoslupa bola mnie nogi mam w paru miejscach scier

4 odpowiedzi
Witam mialem wypadek samochodowy doznalem urazu kregoslupa bola mnie nogi mam w paru miejscach scierpniete i konce palcow .ze rezonansu magnetycznego wynika ze mam bolwe po lewej stronie kregoslupa na dole mecze sie juz dwa lata w angli mnie lecza tabletkami i niema rezultatu
Dzień dobry. Zapraszam zatem do Gniezna. Poradziny sobie z tym problemem wykluczając z Pana jadłospisu tabletki.

Witam. Z przyjemnością coś poradzimy na Pana problem. W kwestiach powypadkowych urazów i dolegliwości mamy duże doświadczenie.
Witam. Myślę, że kluczowa jest tu ocena Panu problemu. Po badaniu jesteśmy w stanie powiedzieć jak wygląda sytuacja. Na ten moment możemy jedynie podejrzewać, że dana struktura czyli np. dysk międzykręgowy daje dolegliwości. Pozdrawiam Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii - Marcin Jankowski
Zatem trzeba udać się do fizjoterapeuty na badanie, zaopiniowanie problemu i wprowadzenie potrzebnych działań. Warto zacząć działać bo leki p. bólowe jak widać nie dają efektu ale też nie leczą. Pozdrawiam Dominika Woźniak FizjoStrefa