Witam. Mam taką sytuację że jestem w 15 tygodniu ciazy. Mam krwiaka który jest umiejscowiony przy uj
1
odpowiedzi
Witam. Mam taką sytuację że jestem w 15 tygodniu ciazy. Mam krwiaka który jest umiejscowiony przy ujsciu wewnętrznym szyjki. Powolutku się wchłania. W ciągu 2 tygodni z 4,74x2,72cm zmniejszył się do 4,33x2,22cm. Czy to jest bardzo duże zagrożenie poronienia jeśli ten krwiak jest w tym miejscu ulokowany? Powinnam lezec w szpitalu czy w domu?
Obecność krwiaka, w szczególności kilkucentymetrowego może być zagrożeniem dla przebiegu ciąży. Ustalenie szczegółowego rokowania i zaleceń odnośnie hospitalizacji wybiega poza możliwości tej formy kontaktu i możliwe jest jedynie po uprzedniej konsultacji z badaniem ginekologicznym, ultrasonograficznym i ze szczegółową znajomością dotychczasowego przebiegu ciąży oraz czynników ryzyka. Proszę omówić to z lekarzem prowadzącym ciążę lub z innym specjalistą na podstawie konsultacji.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.