Witam mam pytanie jedno na które odpowiedz dla mnie jest bardzo ważna. Około miesiąca temu uprawiałe
1
odpowiedzi
Witam mam pytanie jedno na które odpowiedz dla mnie jest bardzo ważna. Około miesiąca temu uprawiałem stosunek sexualny z kobietą bez zabezpieczenia, i jakoś 2 tygodnie temu mówiła że bolą ją piersi i jajniki ma humorki i dużo jadła i to były normalne objawy okresu u niej. Po około 5 dniach dostała okresu, czy to może świadczyć że nie jest w ciązy ?
W pierwszej kolejności należy wykonać test ciążowy lub badanie stężenia beta-hcg we krwi, które pozwoli wykluczyć ciążę.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.