Witam mam pytanie :( Ciężko mi o tym mówić ale potrzebuje pomocy bo se z tym nie radzę. Gdy miałam 6

2 odpowiedzi
Witam mam pytanie :( Ciężko mi o tym mówić ale potrzebuje pomocy bo se z tym nie radzę. Gdy miałam 6/7lat byłam molestowana moze i mniej miałam lat nie wiem nie pamiętam ale pamiętam co robił ze mną gdy byłam mała teraz mam 30lat czy powinnam to zgłosić po tylu latach czy powinnam zostawić to i zapomnieć ale nie da się zapomnieć gdy się stało takie co prosze pomóżcie mi co mam zrobić?
Witam serdecznie,

Jak najbardziej warto rozważyć zgłoszenie się do specjalisty aby móc przepracować z nim traumatyczne przeżycia.

Życzę dużo siły i zdrówka!

Witam, myślę,że już Pani sama sobie odpowiedziała,na pytanie, czy warto szukać? Uważam,że nie wolno pozostawić takiej traumy bez przepracowania, bo ona nie pozwoli o sobie zapomnieć. Jest sporo specjalistów, którzy mogą Pani pomóc. Sugeruję psychoterapię.