Witam. Mam problem ponieważ zacząłem dogadywać się już z byłą dziewczyną, z którą ustaliliśmy, że d

1 odpowiedzi
Witam.
Mam problem ponieważ zacząłem dogadywać się już z byłą dziewczyną, z którą ustaliliśmy, że damy sobie szanse. Nagle po dwóch dniach, kiedy nawet dzień wcześniej dzwoniła do mnie na imprezie, o które się kłóciliśmy o 13 normalnie miło rozmawialiśmy 15-20 minut z czego chciała dłużej, ale musiałem kończyć. Po dwóch godzinach zaczeła się dystansować i być oschła, a o 17 miała mnie praktycznie gdzieś. Już nie odpowiadała i kolejnego dnia była wrogo nastawiona. Od 14 lub 15 była u rodziny, która jak się dowiedziałem uznała, że związek nie ma przyszłości. Przez ten czas unikała wszelkiego kontaktu ze mną. Dlaczego w tak krótkim czasie jej nastawienie do mnie tak bardzo się zmieniło. Nasz związek trwał prawie trzy lata.
Dzień dobry,

Nastawienie Pana Partnerki mogło się zmienić z wielu różnych względów. Niestety może Pan nie mieć dostępu z jakich, ponieważ tylko Partnerka ma do nich dostęp i może je rozeznać. To co Pan może zrobić dla siebie to rozeznać dokładnie jak Pan się czuje i jak Pan przeżywa zachowania Partnerki wobec Pana. Będzie Pan mógł wtedy podjąć jakieś bezpieczne dla siebie decyzje. Zachęcam do psychoterapii, ponieważ to jest najbardziej właściwy i bezpieczny sposób by zadbać o siebie w kryzysie.

Pozdrawiam,
Joanna Santura