Witam! Mam powazny problem. Spotykalam sie z mężczyzna który zawodził moje zaufanie /spotykał się z

2 odpowiedzi
Witam!
Mam powazny problem. Spotykalam sie z mężczyzna który zawodził moje zaufanie /spotykał się z innymi! Nasza relacja była na odległość, wiec nie spotykaliśmy się często, raz w miesiącu mniejwiecej. Zakochałam się i bardzo chciałam żeby się słońcu zadeklarował. Zrobił to kiedy odkryłam ze znowu kombinuje na boku. On za każdym razem kiedy go na czymś złapię ma dobre wytłumaczenie! Ciężko bo jest bardzo inteligentny i potrafi odwrócić sytuacje na swoją korzyść zawsze. A ja głupia za każdym razem wracam i ulegam bo tęsknie za nim. On chce żebym się przeprowadziła do niego i założyć ze mną rodzine! Twierdzi ze mnie kocha i ma wobec mnie poważne plany… ale jednocześnie ja cały czas podejrzewam ze nie jest ze mną szczery i nie potrafię się zaangażować i odważyć z nim być . Wydaje mi się ze on blefuje bo wie ze to nie proste zostawić moje życie prace które tu mam i jechać do niego.. ja tez nie jestem święta bo zrywam z nim i w ostatniej chwili odwołuje swoje przyjazdy do niego ponieważ nie zawsze mogę pojechać ! Mieszkam z byłym mężem jeszcze ale on o tym niewie . Wie tylko ze to nasz wspólny dom ale jego tu niema i ze nie mieszka tu i ze czekam na mieszkanie własne i dlatego wolałabym żeby przyjechał już na moje własne . On to wie. Ostatnio znowu z nim zerwalam bo czułam ze mnie oszukuje. Wszyscy moi bliscy mówią żebym dała sobie z nim spokój bo to oszust ale ja go kocham:( i nie potrafię z niego zrezygnować. Po 2 miesiącach rozłąki znowu się spotkaliśmy i kochaliśmy się cały dzień u niego. Miałam wtedy owulacje i kochaliśmy się bez zabezpieczenia! Za tydz miałam dostać okres i wpadłam na głupi pomysł
Witam Serdecznie,
niestety ucięło prawdopodobnie ostatnie zdanie/ zdania wypowiedzi. Sytuacja jaką Pani opisuje z pewnością jest dla Pani bardzo trudna. Zaufanie jest jednym z kluczowym elementów związku a jeśli już kilkukrotnie zostało zerwane z pewnością nie jest łatwe odbudowanie go. Oczywiście problem może być z zachowaniem partnera jednak jak Pani zauważyła warto przyjrzeć się obrazowi siebie w relacji. Czytając Pani wiadomość odnoszę wrażenie, że warto byłoby skonsultować się ze specjalistą. Bardzo ważne jest poczucie własnej wartości, aby Pani czuła się dobrze i pewnie z samą sobą będąc, czy też nie będąc związku. Zachęcam do kontaktu z psychologiem bądź psychoterapeutą , aby wzmocnić Pani poczucie własnej wartości i spojrzeć na niektóre kwestie ( również te dotyczące relacji) całościowo. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: Konsultacja telefoniczna - psycholog (pierwsza wizyta) - 125 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry, przeczytałem z wielkim skupieniem Pani wpis. Dobrze by było, jakby przepracowała Pani te problemy o których zgłasza podczas terapii. Bardzo dobrze, że widzi Pani nie tylko błędy partnera ale i swoje. Podczas terapii własnej, będzie mogła Pani również samodzielnie podjąć różne decyzje w sposób zdecydowanie bardziej świadomy. Wtedy ewentualnie pójść dalej i skorzystać z Terapii dla Par. Życzę dla Pani powodzenia i dużo wytrwałości. Z wyrazami szacunku, Marcin Rybak