Witam mam pewien problem .. Ostatnio przez jakies dwa tygodnie codziennie puchnely mi zyly , na no

2 odpowiedzi
Ostatnio przez jakies dwa tygodnie codziennie puchnely mi zyly , na nogach na rękach wszedzie .. do tego kolana , czulem zmeczenie , nie moglem zginac palcy u rak , byly cale czerwone i te spuchniete zyly .. wyczulem do tego ze mam guza na zuchwie za trzonowcami , raz rosnie raz maleje , teraz pojawil sie tak po przeciwnej stronie w gornej szczece , moje dziasla na dole sa jakby wyzarte , przy uzebieniu sa ladne rozowe zas nizej cale czerwone idzie taki jakby pasek czerwony na polowie wysokosci dziasel . Do tego wychodza mi plamki na ciele , na plecach i rękach. Nie ukrywam z poczatku wystraszylem sie tymi zylami ze mam zator poniewaz ten guz ktory mam na zuchwie wydawal mi sie zatorem i myslalemem ze blokuje krew .. nie ukrywajac bralem bardzo duzo narkotykow nie mal codziennie przez dwa lata. mam 20 lat .. dodam ze jestemm prawie pewny ze rok temu zarazilem sie wirusem hpv ale moi lekarze twierdza ze nie ..... =) mam brodawki pod zoladziem urolog powiedzial ze tak ma byc zas na jezyku z tylu to samo podobno brak witaminy c , ale mam juz to tyle czasu . Dodam ze po zblizeniu z dziewczyna od ktorej zlapalem to swinstwo na drugi dzien wlasnie wyszly mi te czerwone plamki na plecach i ramionach .. bardzo proszę o pomoc , moge wyslac na email wiadomosci oraz dokladniej o tym porozmawiac , blagam nie wiem co mam robić =(=( moi lekarze nie patrzą na to powaznie =(
Wskazana byłaby poszerzona diagnostyka pod kątem ch. wirusowych i autoimmunologicznych.

Proponuję w pierwszej kolejności skontaktować się z lekarzem spcjalistą w dziedzinie chorób zakażnych a nastepnie po wykluczeniu chorób infekcyjnych z reumatologiem celem ew diagnostyki zapalenia stawów . Mozna również rozważyc stsunkowo prosta diagnostyke wykluczającą możliwośc zatorów .