Witam mam 40l. więc nie jestem pierwszej młodości. A borykam się z takim problemem że w cągu dnia ma

1 odpowiedzi
Witam mam 40l. więc nie jestem pierwszej młodości. A borykam się z takim problemem że w cągu dnia mam tak zwane zmazy nocne. Chodzi o to ze np. jestem w sklepie czy jade samochodem nie ważne co robię wylatuje mi sperma sama poprostu . A najgorsze jest to że nie mam nad tym kontroli. Zycie sexualne z żoną Jest ok, już zakladałem prezerwatywy stosowalem wkladki damskie tylko po to zeby nie bylo plamy na spodniach ..Myśle że nie jestem sam z rym zchożeniem ale duma i męskie ego nie pozwoli sie do tego przyznać. Jest to wstydliwe i upokarzające zapisalem sie na wizytę u seksuologa czy pomoże nie wiem oby.. Dam znać ..Pozdrawiam
Dzień dobry.
Z punktu widzenia medycyny seksualnej jest Pan mlody, gdyż za Panem około 20 lat aktywności seksualnej dorosłej, a przed Panem statystycznie około 40 lat!
Przed konsultacją lekarza seksuologa warto byłoby, żeby zbadał Pana lekarz urolog.
Jeśli chodzi o seksuologa, to w Pana przypadku powinien to być LEKARZ seksuolog (najczęściej jest to jednocześnie lekarz ze specjalizacją psychiatrii lub ginekologii).
Pozdrawiam. JW 3/24