Witam mam 27 lat, już jakiś czas temu (nie potrafię określić ile dokładnie) pojawił się u mnie (nie

1 odpowiedzi
Witam mam 27 lat, już jakiś czas temu (nie potrafię określić ile dokładnie) pojawił się u mnie (nie potrafię określić) wystający odbyt, guzek przy odbycie...
W zasadzie wystaje cały czas, nie boli, nie swędzi, natomiast kilka dni temu korzystając z toalety zauważyłam (jednorazowo) krew na papierze. W pobliżu dość często pojawiają się rany w postaci 'pęknięcia' skóry, które dość długo się goją.
Co to może być? Czy powinnam myśleć o tym bardziej poważnie (lekarze), czy to poprostu 'moja uroda'?
Dzień dobry, istnieje prawdopodobieństwo, że guzek jest związany z obecną szczeliną odbytu. Każda zmiana tego typu wymaga pilnej oceny chirurgicznej - badania fizykalnego i ewentualnie endoskopowego, a często także biopsji zmiany. Proszę zgłosić się do chirurga!