Witam Mam 20 lat, jestem ze swoją dziewczyną od roku. To z nią doznałem pierwszych zbliżeń seksualn

1 odpowiedzi
Witam
Mam 20 lat, jestem ze swoją dziewczyną od roku. To z nią doznałem pierwszych zbliżeń seksualnych, nigdy wcześniej nawet się nie masturbowałem. Na początku konczyło się w spodniach albo zanim cokolwiek się zaczęło, nie wspominając o stresie. W końcu wszystko zaczęło być okej i przełamaliśmy to. Uprawialiśmy seks codziennie po 2 razy, z początku bywało króciutko później coraz dłużej. Z czasem z braku partnerki i seksualności zacząłem co jakiś czas się masturbować. Oczywiście zacząłem mieć duże zapotrzebowanie. Kiedy przyszło lato i było gorąco, moja partnerka nie chciała już tak często bo było jej za gorąco i zacząłem troszkę więcej sie masturbować. Partnerka zauważyła, że jak to zrobie dzień przed spotkaniem to penis troszkę miękki przy zbliżeniu z nią. Ostatnimi czasy znów uprawiamy często seks, jednak zerwaliśmy ze sobą na tydzień i wtedy zmasturbowałem się niemal codziennie i nawet dzień po jednym zeszliśmy się znowu, ku zdziwieniu mojego i dziewczyny był bardzo twardy i wytrzymałem bardzo długo. Nie widzieliśmy się trzy dni teraz nie ruszałem go, ale później w nocy przez sen się spuściłem, zdarzało się to kiedyś jak nie miałem żadnej seksualności.
Czasami po kilku dniach bez seksu, wytrzymywałem bardzo krótko co zniechęcało partnerkę, jednak jest wyrozumiała i próbuje się zawsze następnym razem. Po kilku dniach seksu pod rząd znów jest coraz dłużej a potem bez kilku bez seksu znów krótko. Kiedy się zmasturbuje jest twardy i jest znów dłużej.
Chciałbym też dodać, że kiedy dziewczyna odmawia seksu zaczynam sie strasznie denerwować, a czasami nawet wymuszać.
Chciałbym się spytać zatem, co powinienem robić by poprostu zawsze dłużej wytrzymywać przy seksie, chciałbym również uwolnić się od tej przeklętej masturbacji, nawet jeśli już tego nie robie długo, to mój penis zachowuje się jakby się zaczął buntować przez to przy partnerce.
Szanowny Panie,
potrzeba masturbacji jest naturalna - tylko w ten sposób człowiek poznaje w sposób komfortowy i bezpieczny swoje ciało a zarówno to, co mu sprawia przyjemność a co nie.
,,Aby dłużej wytrzymywać" seksuologicznie zaleca się również trening masturbacji, może Pan jeszcze używać grubszych prezerwatyw bądź specjalnego środka do spryskania penisa (zakupi Pan w sex shopie). Pozdrawiam serdecznie, M. Czech